Strona główna » Blog » Przełomowe technologie w kosmetyce

Przełomowe technologie w kosmetyce

Współcześnie produkcja skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych wymaga innowacyjnych rozwiązań. Zastosowanie najnowszych technologii oraz nowatorskich pomysłów stanowi niezbędny element konkurencyjności na rynku.

Naukowe innowacje motorem postępu kosmetyki
Nowe rozwiązania technologiczne sprzyjają tym, którzy są zainteresowani skutecznymi sposobami poprawy stanu skóry i zdrowia. Współpraca nowoczesnej kosmetyki i medycyny z naukowcami owocuje udoskonalaniem metod i pozyskiwaniem składników o dobroczynnym wpływie. Najnowsze technologie są pomocne głównie w walce z upływającym czasem. Chęć zachowania młodego, atrakcyjnego wyglądu jest wpisana w trendy współczesności. Ogromne zapotrzebowanie na innowacje w zakresie kosmetyków przeciwstarzeniowych zrodziło już wiele rozwiązań, które dają szansę na skuteczną oraz bezinwazyjną pomoc w problemach skórnych.

Magia zrodzona w laboratorium
Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala na wypełnienie zmarszczek. Skóra staje się dzięki niemu bardziej elastyczna. Kolejnym ważnym odkryciem jest retinol, czyli witamina A w czystej postaci. Wspomaga walkę ze starzeniem się skóry, poprzez proces odnawiania się komórek. Niskocząsteczkowe peptydy, które są natychmiastowo absorbowane przez skórę, stanowią skład intensywnie skoncentrowanych serum przeciwzmarszczkowych. Wartym uwagi peptydem jest Kyatorphin, ze względu na właściwości redukcyjne zmarszczek. Stymuluje włókna kolagenowe oraz ujędrnia skórę.

Pierwsza na świecie alternatywa dla botoksu
Linią innowacyjnych produktów, zawierających tlenowe inhibitory, które niezwłocznie wypełniają zmarszczki oraz niwelują linie niedoskonałości jest FreezeFrame. Siłą produktów jest zawartość trzech potężnych technologii. Kompleks Inhibox™ redukuje pracę mięśni twarzy, zapobiega zmarszczkom mimicznym i je wygładza. Transdermalny kwas hialuronowy – Hyalurifill™ wypełnia sfery, rozszerzając je tuż pod powierzchnią skóry, zapewniając efekt wypełnienia zmarszczek równoważny rezultatom osiągniętym klasycznymi, inwazyjnymi metodami. Soft Focus Airbrush™, czyli innowacyjna technologia oparta na wykorzystaniu zjawiska załamania światła w nanosferach naskórka pozwala na dyfundowanie w głąb skóry. Działa zaraz po aplikacji, usuwa wszelkie pigmentacje, przebarwienia i cienie.

Potencjał linii FreezeFrame tkwi w natychmiastowych efektach, wypełnienie zmarszczek od wewnątrz następuje w ciągu 10 minut. Natomiast trwałe rezultaty obserwuje się w ciągu jednego miesiąca.

[nggallery id=3131]

2012-08-02T09:25:18+00:002 sierpnia 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: