Strona główna » Blog » Przełom dla rzęs prosto z Australii

Przełom dla rzęs prosto z Australii

Jeśli chcesz kusić zalotnym spojrzeniem spod firany długich i gęstych rzęs lub po prostu porządnie je wzmocnić, nie musisz już szukać dalej. Genialne, nowatorskie rozwiązanie jest w zasięgu ręku – a jest nim odżywka CPRX Lash Prescription.

Odżywka do rzęs CPRX Lash Prescription to nie tylko nowość na rynku światowym, ale także najbardziej przełomowe odkrycie w kosmetyce od 1968r. Jest to jedyna skuteczna odżywka której działanie potwierdzono klinicznie i laboratoryjnie. Dzięki naukowcom, którzy wynaleźli bezpieczną technologię peptydu, rzęsy są dłuższe i wzmocnione w przeciągu paru tygodni. Rozumiejąc cykl życia rzęsy stworzyli preparat, który w szybki sposób go wydłuża i pozwala jej urosnąć dłuższej i grubszej. Trzeba wiedzieć, że rzęsy przestają rosnąć w pewnym momencie, a każda z nich rośnie w swoim cyklu, podczas gdy niektóre go zaczynają, to inne już kończą. Włoski, które znajdują się w 3 kwartale swojego cyklu, gdy kuracja zostaje rozpoczęta reagują na działanie peptydu bardzo szybko. Efekty mogą być widoczne już po 2 tygodniach. Luki między rzęsami zostają wypełnione, małe rzęsy stają się dłuższe, a regularne zaskakująco długie, grube i o wiele ciemniejsze.

Badania kliniczne i testy wykazały zaskakujące rezultaty. Lash Prescription może powodować wzrost rzęs o 46,26% w 14 dni. Natomiast po 42 dniach już o 72,29%. Optycznie jest to prawie podwójna ilość i długość rzęs w mniej niż 1,5 miesiąca. Odżywka do rzęs CPRX Lash Prescription wiele obiecuje – piękniejsze, dłuższe i grubsze rzęsy już w 2 tygodnie. Ponadto cykl życia rzęsy znacznie się wydłuża. Idealnie nadaje się również do rzęs przedłużanych.

2018-03-14T09:42:13+00:0021 maja 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: