Strona główna » Blog » Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen”

Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen”

Kino Praha zaprasza na Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen” w dniach26 i 27 czerwca, w trakcie którego będzie można zobaczyć najlepsze filmy reżysera z ostatnich lat. Bilety tylko 7 złotych!

W dniach 26 i 27 czerwca na ekranach Kina Praha wyświetlimy najgłośniejsze obrazy Woody’ego Allena z ostatnich kilku lat. W programie znajdą się filmy docenione zarówno przez krytyków na festiwalach, jak i przez publiczność. W ramach przeglądu będzie można zobaczyć na dużym ekranie zmysłową wycieczkę reżysera do Hiszpanii -„Vicky Cristina Barcelona” oraz zabawną podróż do Nowego Jorku – „Co nas kręci, co nas podnieca”. Mistrz komedii rozpali namiętnościami rozważny Londyn w „Poznasz przystojnego bruneta” i zabierze widzów w przeszłość w romantycznym Paryżu – „O północy w Paryżu”. Zapraszamy miłośników twórczości filmowej jednego z najwybitniejszych światowych reżyserów do Kina Praha na niezapomniane seanse. Bilety tylko 7 złotych!

W programie pojawią się następujące tytuły:

  • Poznasz przystojnego bruneta – to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków.

  • O północy w Paryżu – W filmie śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez i Gil przybywają do światowej stolicy romansu, by zaplanować ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni.

  • Zakochani w Rzymie – Komedia poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami. Uwięziony w stabilnym związku Jack z łatwością daje się omotać przyjaciółce swojej dziewczyny. Ta wkrótce zacznie sięgać po „większe zdobycze”.

  • Co nas kręci, co nas podnieca – Boris mężczyzna w sile wieku, radykalnie zmienia styl życia pod wpływem uczucia do zaledwie 20 -letniej Melodie co nie pozostaje bez wpływu na jego najbliższe otoczenie i staje się powodem wielu zabawnych perypetii.

  • Vicky, Cristina Barcelona – Dwie młode Amerykanki, Vicky i Cristina przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną.

  • Reżyseria: Woody Allen – pokaz przedpremierowy –Portret ikony amerykańskiej komedii, reżysera, aktora i muzyka, Woody’ego Allena. Robert B. Weide spędził z Allenem ponad półtora roku zbierając informacje na temat jego filmów, zwyczajów i najważniejszych wydarzeń z życia komika. Powstała w ten sposób kompletna biografia twórcy kina, który co roku od ponad 40 lat kręci nowy film.

Zapraszamy na Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen”

w dniach 26-27 czerwca w Kinie Praha!

Woody Allen przeglad

2018-03-14T08:06:35+00:0020 czerwca 2013|Gwiazdy, Kultura|