Strona główna » Blog » Przebarwienia – jak z nimi walczyć?

Przebarwienia – jak z nimi walczyć?

Po lecie pojawiają się szczególnie często. Najlepszym okresem na podjęcie działań rozjaśniających skórę, które przywrócą jej promienny i zdrowy wygląd, jest jesień.

Główną przyczyną ich występowania jest szkodliwy wpływ działania promieni słonecznych. Szczególnie narażone są te okolice ciała, które najczęściej wystawione są na nadmierną ekspozycję słońca – twarz, szyja, dekolt oraz dłonie. To na nich najczęściej pojawiają się nieestetyczne plamy. Powodów powstawania przebarwień należy doszukiwać się również w zaburzeniach mechanizmów wytwarzania w skórze, jej pigmentu – melaniny, reakcjach fotoalergicznych, indywidualnych uwarunkowaniach oraz w wieku.

Jeżeli chcemy skutecznie pozbyć się przebarwień powinniśmy zastanowić się nad profesjonalną kuracją pod okiem specjalistów. Do walki z przebarwieniami, marka Fusion Mesoterapy stworzyła koktajl do mezoterapii bezigłowej- F-Radiance. Wnikając przez naskórek aż do poziomu skóry właściwej, preparat zmniejsza aktywność powstawania pigmentu w skórze i stymuluje jej odnowę komórkową. Dzięki stopniowemu i widocznemu rozjaśnianiu skóry, F-Radiance znacznie wyrównuje jej koloryt. Dodatkowo – za sprawą zawartości witamin i substancji odżywczych, skóra poddana działaniom preparatu staje się elastyczna i nabiera blasku.

Dostępny w wybranych salonach kosmetycznych, np. Eternite, ul. Sułkowicka 2/4 w Warszawie.

2018-03-14T10:34:32+00:001 września 2011|Eksperci, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: