zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Promocje z myślą o kobietach

Promocje z myślą o kobietach

Rusza PrettyDeal.pl, z którym upolujesz najlepsze promocje w internecie.

Oferty dla kobiet z kilkunastu popularnych serwisów zakupów grupowych takich Groupon czy Gruper dostępne są teraz w jednym miejscu. Rabaty na pobyty w hotelach, zabiegi, karnety na siłownię oraz zniżki na wiele innych produktów czy usług, a także opinie innych internautek na temat konkretnych ofert znajdziesz na PrettyDeal.pl

PrettyDeal.pl to serwis stworzony z myślą o pasjach i potrzebach kobiet. Zgromadzone w nim oferty są najciekawszymi i najatrakcyjniejszymi okazjami wybieranymi codziennie spośród setek promocji dostępnych w serwisach zakupów grupowych. PrettyDeal.pl, w odróżnieniu od innych serwisów tego typu, jest dedykowany wyłącznie płci pięknej. Serwis adresowany jest do kobiet, które lubią spędzać czas aktywnie, tych, których pasją są podróże, do mam i ich pociech oraz do każdej kobiety bez względu na wiek i zainteresowania. Jest to pierwszy polski serwis prezentujący oferty wielu serwisów zakupów grupowych tworzony przez kobiety dla kobiet.

PrettyDeal.pl w pigułce

Codzienna dawka najciekawszych promocji – codziennie w serwisie publikowane są najciekawsze okazje zakupowe z platform takich jak Groupon, Gruper, MyDeal, FastDeal.pl oraz wielu innych. Serwis gromadzi oferty z 34 największych miast oraz te, które dotyczą całej Polski. Znaleźć w nim można oferty rabatów na produkty i usługi z kategorii takich jak Zdrowie i Uroda, Moda, Restauracje i Kluby, Sport, Kursy, Podróże, Dom i Ogród czy Dla Mam.

Kobiety dla kobiet – PrettyDeal.pl jest tworzony przez kobiety dla kobiet. Twarzą serwisu i jednocześnie jego redaktorką została Nina Maga, która specjalnie dla korzystających z serwisu internautek wyszukuje najciekawsze oferty z platform zakupów grupowych takich jak Groupon czy Gruper. Codziennie Nina przegląda kilkaset ofert i wybiera najciekawsze dla internautek okazje, które następnie trafiają do PrettyDeal.pl.

Taniej nawet o 90 procent – dzięki zakupom grupowym możemy nabyć kupony na zakup produktów czy usług od 50 do 90 procent taniej. Agregatory ofert, takie jak PrettyDeal, gromadzą okazje z różnych platform zakupów grupowych, dzięki czemu w jednym miejscu możemy znaleźć wiele ofert ułożonych według kategorii i miasta, którego dotyczą.

Miejsce wymiany opinii – PrettyDeal.pl to nie tylko serwis, który w jednym miejscu gromadzi wiele ofert zakupów grupowych. To również miejsce wymiany opinii na ich temat. Każda korzystająca z serwisu internautka może polubić ofertę, która jej się podoba, podyskutować na jej temat z innymi, może też napisać do Niny na Facebooku albo wysłać do niej e-maila jeśli znajdzie ciekawą ofertę, której nie było w PrettyDeal.pl. W przyszłości planujemy również umożliwić ocenianie ofert według różnych kryteriów.

„Tworząc PrettyDeal.pl zależało nam, żeby ułatwić życie internautkom korzystającym z zakupów grupowych oraz zachęcić do nich te osoby, które jeszcze z nich nie korzystały. Chcemy też nawiązać więź z odwiedzającymi nas użytkowniczkami. Każda z internautek korzystających z PrettyDeal.pl może napisać do mnie maila lub wiadomość na Facebooku i zapytać o jedną z ofert lub zaproponować dodanie kolejnej. Chcemy, aby PrettyDeal był współtworzony przez każdą z odwiedzających go internautek, przez co będzie bliższy każdej z nas” – mówi Nina Maga.

2018-03-14T11:11:51+01:001 czerwca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: