Strona główna » Blog » Nowa kampania projektu Polska Moda z tancerzami You Can Dance. Foto i wideo!

Nowa kampania projektu Polska Moda z tancerzami You Can Dance. Foto i wideo!

Projekt Polska Moda pomaga klientom w znalezieniu wysokiej jakości produktów stworzonych w 100% w Polsce. W nowej kampanii programu wystąpili tancerze You Can Dance – Julia Adamczyk oraz Bartosz Wójcik, którzy w swojej choreografii udowadniają, że konstrukcja oraz jakość materiałów ubrań i dodatków, noszonych przez nas na co dzień, mają olbrzymi wpływ na wygodę.

Hasło przewodnie kampanii „Znajdź swoją Miłość!” zachęca do poszukiwań najlepszego dla siebie kroju, marki, której idea jest zgodna z naszymi przekonaniami czy w końcu modelu, od którego nie będziemy oderwać wzroku, nie zawiedzie nas i będzie nam długo towarzyszył. Tak jak w prawdziwej miłości!

– Film promuje ideę „wybieram polskie”, pokazuje doskonałe konstrukcje, ale też różnorodność stylistyczną rodzimych producentów. W spocie pojawiają się stylizacje codzienne, koktajlowe, w stylu swobodnej elegancji i stroje wieczorowe. Chcieliśmy pokazać tym samym pełen przekrój firm, które zostały wyróżnione znakiem Polska Moda. – wyjaśnia Edyta Bonin-Kanikowska, Koordynator projektu.

W filmie można zobaczyć nowe kolekcje marek: mapepina, Carl Verssen, Lanieri Fashion, Sempre, KASTOR, Dorota Goldpoint, Gioiello, L’Ame de Femme i VIZARD. Spot został nagrany w loftowych halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za realizację odpowiada Poznańska Wytwórnia Filmowa.

Zachęcamy do obejrzenia spotu:

2018-03-14T03:44:58+00:0017 marca 2017|Styl|