Strona główna » Blog » Projektantka mody Monika Błędowska dla Twizy

Projektantka mody Monika Błędowska dla Twizy

Pojazd elektryczny w roślinnej dżungli to ekologiczna wizja przyszłości miast, w której samochody współgrają z przyrodą – taką wizję projektantka i założycielka marki Col Claudine przedstawiła na koszulce zainspirowanej Twizy. Pojazdem, który nie hałasuje, nie wydziela spalin podczas jazdy i można go naładować w zwykłym gniazdku elektrycznym.

Najwyższej klasy design, ekologia oraz łatwość przemieszczania się i parkowania w mieście to bliskie mi tematy. Postawiłam na lekkie delikatne materiały, a zarazem modne i pasujące motywy roślinne w koszulce dla kobiet. Wersja męska ma nieco innych charakter. Dynamiczna kreska symbolizuje mobilność i swobodę – mówi Monika Błędowska. – Obie koszulki świetnie pasują na weekendowe śniadanie na mieście – dodaje.

Koszulki będą do kupienia w showroomie Col Claudine na: facebook.com/ColClaudinePL oraz do wygrania w konkursach na facebook.com/RenaultPolska

Współpraca Twizy i Col Claudine jest związana z akcją Ogródki Chwilowe Twizy. Takie ogródki, zaprojektowane przez architekta krajobrazu, Krzysztofa Hermana, pojawią się w 3 weekendy, od 22 czerwca do 7 lipca br., w Warszawie. Te oryginalne ekoogródki można nie tylko obejrzeć, ale także w nich wypocząć, korzystając z przygotowanych miejsc do siedzenia. Twórzmy razem nową rzeczywistość!

[nggallery id=4835]

Samochody elektryczne nie wydzielają spalin podczas użytkowania i są niezwykle ciche. Każdy ogródek zajmuje powierzchnię porównywalną do dwóch miejsc parkingowych, a stojący w nich pojazd Twizy zajmuje zaledwie jedną czwartą tej przestrzeni.

Pierwszy chwilowy ogródek stanie przed Zamkiem Ujazdowskim w dniach 22-23 czerwca i będzie elementem inauguracji tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa. Będzie to także okazja dla mieszkańców Warszawy do przetestowania kilku modeli samochodów elektrycznych Renault: Twizy, Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

Ekspozycje chwilowego ogródka Twizy:

22-23 czerwca, ul. Jazdów 2, przed Zamkiem Ujazdowskim

od godz. 11.00 22 czerwca do godz. 17.00 23 czerwca

27-30 czerwca, ul. Krucza 47, przy restauracji La Tomatina

od godz. 9.00 27 czerwca do godz.17.00 30 czerwca

5-7 lipca, ul. Nowy Świat 6/12, przy restauracji La Bodega

od godz.9.00 5 lipca do godz. 17.00 7 lipca. 

2013-06-20T08:45:39+00:0020 czerwca 2013|Moda|