Strona główna » Blog » Projektantka Ambasadorką Stylu

Projektantka Ambasadorką Stylu

Ambasadorką Stylu Manufaktury została projektantka mody Agata Wojtkiewicz, która korzystając z wiedzy i doświadczenia, pozyskanego w trakcie tworzenia własnych kolekcji odzieży, będzie podpowiadać klientom Manufaktury jakie są bieżące tendencje w światowej modzie, jak dobierać strój do charakteru uroczystości, sylwetki, a także osobowości. Będzie też koordynować pracę stylistek, towarzyszących klientom w codziennych zakupach w Manufakturze.

Agata Wojtkiewicz – Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Co roku prezentuje swoje projekty na Fashion Week Poland. Jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011. Jest też pomysłodawczynią i organizatorką autorskich warsztatów dla nowoczesnych panien młodych – „Panna Modna”, których pierwsza edycja miała miejsce w lutym w Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Jej kolejnym projektem jest natomiast modowe ambasadorowanie Manufakturze i wskazywanie jej klientom w jakim kierunku powinni podążać, by żyć w zgodzie z obowiązującymi trendami.
„Zdecydowałam się na współpracę z Manufakturą, gdyż dzięki temu będę miała realny wpływ na kształtowanie, kreowanie mody w naszym regionie. Wierzę w to, że Łódź może uchodzić za stolicę polskiej mody” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Zakupy ze stylistką i konsultacje u projektantki
Agata Wojtkiewicz, przy współpracy z dwiema stylistkami będzie doradzać klientom centrum handlowego, co wybierać, by dobrze wyglądać i równie dobrze się czuć. Indywidualna sesja ze stylistką, określenie typu urody i sylwetki oraz trzygodzinne zakupy w Manufakturze to elementy Pakietu Silver, którego koszt wynosi 350 zł. Z kolei spotkanie z Agatą Wojtkiewicz, szkolenie z wizerunku, zakupy w wybranych sklepach, określenie typu urody i sylwetki klientki wchodzą w skład Pakietu Gold, w cenie 900 zł. Wszyscy klienci będą z kolei mogli śledzić porady projektantki za pośrednictwem videoblogów, umieszczanych na stronie Manufaktury.

2018-03-14T11:38:06+00:0012 marca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: