„Projektanci na start”. Z kim pożegnamy się w najbliższym odcinku?

Strona główna » Blog » „Projektanci na start”. Z kim pożegnamy się w najbliższym odcinku?

„Projektanci na start”. Z kim pożegnamy się w najbliższym odcinku?

Tym razem druga część finałowej 12 uczestników będzie miała okazję pracować pod czujnym okiem Łukasza Jemioła, jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów. Oprócz emocji w pracowni widzowie w najbliższym odcinku  „Projektanci na start” zobaczą prawdziwą walkę między uczestnikami, pierwszy pokaz mody, a na końcu dramatyczne chwile, gdy jurorzy i ekspert będą oceniać projekty. Którego z projektantów ocenią najlepiej? Dowiemy się już 27 listopada o godz. 22.00.

W ostatnim odcinku widzowie i uczestnicy po raz pierwszy mieli okazję zajrzeć do specjalnie zaaranżowanej pracowni w Centrum Promocji Mody na łódzkiej ASP, którą odwiedził gość programu, Łukasz Jemioł. Swoje T-shirty pod jego okiem wykonała pierwsza grupa młodych projektantów. Tym razem do Centrum Promocji Mody zawitają Kamil Czuba, Piotr Górski, Jakub Haber, Dominik Konieczny, Ola Staniszewska i Michalina Szurgot. Czeka na nich jednak drobna niespodzianka – po integracyjnej imprezie z jurorami i ekspertem, będą mieli dodatkową przeszkodę do pokonania. Czy wszyscy sprostają zadaniu?

Byliśmy bardzo podekscytowani, gdy Łukasz przydzielał zadanie uczestnikom. Muszę przyznać, że po pierwszym dniu spędzonym w pracowni wszyscy byli bardzo zaskoczeni wysokim poziomem pracy. Praktycznie każdy z 6 T-shirtów, stworzonych przez pierwszą grupę młodych projektantów, był oryginalnym produktem o najwyższej jakości, który mógłby z powodzeniem zawisnąć na wieszaku w jednym z najlepszych polskich showroomów. Pokazuje to, że jurorzy, Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski, dokonali trafnego wyboru w trakcie castingów – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland. Mam nadzieję, że taka tendencja utrzyma się, a widzowie będą mogli obcować z polską modą w najlepszym wydaniu – dodaje.

Ograniczenia w pracowni, jakie czekają na uczestników „Projektantów na start”, to nie jedyna niespodzianka, którą napotkają na drodze do ostatecznego zwycięstwa. Po skończeniu pracy młodzi projektanci będą musieli przygotować swój pierwszy pokaz z udziałem modelek. Widzowie powinni przygotować się na prawdziwe emocje związane z wyborem dziewczyn na wybieg, a następnie na oceny jurorów i opinię eksperta, który zadecyduje, kto najlepiej wykonał zadanie, a kto nie sprostał wyzwaniu w prawdziwej pracowni. Jaki będzie jego finalny werdykt? Odpowiedź już w najbliższą środę!

5. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 27 listopada br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 5

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 5

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 5

2018-03-14T07:49:38+00:0026 listopada 2013|Hot or Not|