Projekt “Mała czarna” Justyny Ołtarzewskiej. Podsumowanie!

Projekt „Mała czarna” to nie kolejna typowa kolekcja sukienek. To realizacja marzenia kobiet o poszukiwaniu sukienki idealnej. Justyna Ołtarzewska zapytała w ankiecie kilkaset kobiet o to, jaka jest ich sukienka marzeń, jaką sukienkę chciałby nosić i mieć w swojej szafie na każdą ważną okazję.

Przeanalizowała otrzymane odpowiedzi i na ich podstawie stworzyła pierwsze szkice publikowane na Facebooku. Zaprosiła też uczestniczki ankiety do zaangażowania się w realizację projektów – spośród zgłoszonych kandydatek wylosowała, kobiety w różnym wieku, o różnym typie urody, noszące różne rozmiary. Na przestrzeni kilku miesięcy projektantka spotykała się z uczestniczkami projektu, zdejmowała miarę, dobierała tkaniny i uzgadniała ostateczny kształt poszczególnych sukienek.
Finałem tego niezwykłego pomysłu jest wspólna sesja zdjęciowa (fot. Dominika Jarczyńska)

Justyna Ołtarzewska – Projektantka
Projektantka, absolwentka WSSS w Poznaniu oraz ASP w Łodzi. Od 2004 roku prowadzi Atelier Mody, gdzie rękodzieło krawieckie łączy z nowoczesnym sposobem projektowania. Od lat zatrudnia doświadczonych pracowników oraz poszerza grono zaufanych współpracowników – dla pełnej satysfakcji wymagających klientek. Jest osobistą projektantką, ekskluzywną krawcową i pasjonatką kreowania. Jej klientki to wszystkie kobiety szukające własnego niepowtarzalnego stylu, ceniące jakość i elegancję.
Jest też doskonałym wykładowcą i trenerem, ma bardzo szeroką wiedzę na temat projektowania, chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat stylu, trendów, a także zagadnień dotyczących biznesu i mody. Jej słuchacze to młode osoby, które chcą rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie mody oraz przedsiębiorcy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat modowych przedsięwzięć.
www.oltarzewska.pl

Partnerzy projektu:
Klinika Piękna Essence – Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic. 
„Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem.”
Partnerzy sesji:
Fryzury: Shake Your Head – styliści fryzur, dzięki którym poczujesz, że twoje włosy mają idealny wygląd, oraz są odzwierciedleniem twojej osobowości i stylu.
Makijaż: INGRID Cosmetics – marka wysokiej jakości kosmetyków kolorowych, dla nowoczesnych i pełnych energii kobiet. W jej rozbudowanym asortymencie można znaleźć produkty inspirowane najnowszymi trendami w świecie mody, w szerokiej gamie asortymentowej oraz kolorystycznej.
Okulary: Caroline Abram – utalentowana artystka, która każdy model kolekcji projektuje sama. Jej oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo.
Buty: Primamoda – jest jednym z krajowych liderów w segmencie obuwia, galanterii skórzanej oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią ponadczasową klasykę i wysublimowaną elegancję. Niebanalne projekty tworzone w atelier marki Primamoda, powstają z najwyższą dbałością o doskonałą jakość i każdy najdrobniejszy szczegół.
Biżuteria: House of April – Broszki House of April to nie efekt ciężkiej, strategicznej pracy, ale wynik odskoczni od wszystkiego, o czym ich autorki chciałyby zapomnieć. Kredyty, deadline’y, rachunki, wywiadówki… Na szczęście mają czas. Czas na realizację marzeń małymi krokami. Czas na zadbanie o szczegóły. Czas na dokładność i precyzję. Bliżej im do przedwojennej manufaktury niż nowoczesnej fabryki.
Biżuteria: Kamena – Kamena to marka dla której motywem przewodnim jest kamień. Jego forma oraz struktura inspiruje nas do tworzenia unikatowej i eleganckiej biżuterii odkreślającej naturalne piękno kobiety. Każdy kamień wykorzystany w naszych kolekcjach pochodzi z terenu Polski i stoi za nim odrębna historia.
Satine Bielizna – Ekspert w indywidualnym doborze bielizny. Profesjonalne i doświadczone oraz pełne pasji do swojej pracy brafitterki.
Plakatówka – Pomysł na Café Plakatówka narodził się z potrzeby wypełnienia kulturalnej niszy w okolicach Miasteczka Wilanów. Nazwa nawiązuje do pobliskiego Muzeum Plakatu oraz kulturalnych aspiracji lokalu. Jest to sąsiedzka kawiarnia o jasnym przestronnym wnętrzu, w którym panuje lokalna, niezobowiązująca atmosfera.
Złoty Standard – to nowy produkt na rynku stworzony z myślą o osobach zainteresowanych zdrowym stylem życia. Oferujemy niepasteryzowane, świeżo wyciskane: shoty, soki, koktajle i kuracje wzbogacone superfoods jak na przykład: chlorella, cynamon cejloński, czy jagody maqui.

Patronat medialny: ModaiJa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)