zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Program rekonstrukcji włosów

Program rekonstrukcji włosów

Marka Alter Ego Italy przedstawia Spherique – program profesjonalnej rekonstrukcji włosów doskonały do stosowania po wakacjach.

Wakacje powoli dobiegają końca, pozostaną po nich miłe wspomnienia, szczuplejsza sylwetka, promienna cera oraz …zniszczone włosy. Problem będzie tym większy, jeśli latem nie używałyśmy kosmetyków do włosów z filtrami. Odbarwienia, utrata połysku, zmiana struktury włosa, łamliwość i brak witalności, to efekty działania promieni słonecznych, gorącego powietrza oraz słonej wody.

Po letnim odpoczynku powinnyśmy zatem zafundować wakacje naszym włosom! Przesuszone, łamliwe, wypłowiałe oraz puszące się włosy potrzebują teraz intensywnej regenreacji. Odbudowa zniszczonych włosów wymaga czasu, co najmniej kilku tygodni. Podstawą skutecznej regenracji są odpowiednio dobrane kosmetyki.

Ciekawą propozycję na tą jesień – profesjonalny program rekonstrukcji Spherique, przygotowała marka Alter Ego Italy. Składa się on z trzech kroków – oczyszczania, rekonstrukcji oraz wzmacniania. Kuracja ta przeprowadzana jest w salonach fryzjerskich, ale można ją również odbyć w domowych warunkach. Kuracja Domowa Spherique pozwala bowiem na profesjonalną, głęboką pielęgnację włosów bez wychodzenia z domu. Z każdą aplikacją kuracji domowej Spherique włosy będą stawać się mocniejsze i piękniejsze. Kuracja domowa Spherique to program składający się z dwóch etapów prowadzących do całkowitej regeneracji włosów.

Krok 1 kuracji – oczyszczanie. Rekonstruujący szampon z fizjologicznym pH
Krok ten przygotowuje strukturę włosa do odbycia kuracji. Efekt synergii wytwarzający się pod wpływem działania szamponu oraz masażu włosów i głowy, pozwala na łatwe przenikanie do wnętrza włosa aktywnych składników zawartych w kompleksie KCP, składającym się z keratyny, kreatyny oraz pantenolu. Akcja przywracania włosom równowagi jest w toku.

Krok 2 kuracji Spherique – wzmocnienie. Skoncentrowany krem wzmacniający Zadaniem składników biorących udział w tym etapie jest: przywrócić włosom elastyczność i moc; zregenerować, wzmocnić osłabione, zniszczone, delikatne włosy; pozostawić włosy zdrowe, lśniące i pełne życia.

Średnia cena detaliczna:
Rekonstruujący szampon z fizjologicznym pH – 43.86 zł
Skoncentrowany krem wzmacniający- 48. 39 zł

2018-03-14T10:35:02+01:0030 sierpnia 2011|Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: