Strona główna » Blog » Profesjonalna prostownica

Profesjonalna prostownica

Każda kobieta pragnąca zachwycać idealnie gładkimi i prostymi włosami powinna posiadać prostownicę. Warto jednak wybrać taką, która nie tylko nie zniszczy włosów, ale jednocześnie zadba o ich idealny wygląd. Najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna prostownica MPM z systemem jonizacji.

„ION System” nie tylko zapobiega elektryzowaniu się włosów, ale również je pielęgnuje. Prostownica posiada eleganckie czarne płytki ceramiczne, dzięki którym każdy kosmyk przybiera pożądany kształt. Bardzo ważną cechą tego urządzenia jest możliwość regulacji stopnia jego nagrzania w zakresie od 100C do 200C. Pozwala to na dostosowanie temperatury płytek do rodzaju włosów oraz ich podatności na zabiegi modelujące. Dodatkowym udogodnieniem jest wyświetlacz LED, na którym każdy z łatwością odczyta wysokość ustawionej temperatury.

Dzięki wyjątkowo krótkiemu czasowi nagrzewania, prostownica BWT-B107/C przypadnie do gustu nawet najbardziej zapracowanym kobietom. Co ważne, posiada również obrotowy przewód zasilający pozwalający na swobodne nią manewrowanie oraz uchwyt do zawieszania. Wyposażona została także w poręczne etui pokryte od wewnątrz warstwą izolacyjną.

2018-03-14T10:14:04+00:0014 grudnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: