Profesjonalna pielęgnacja włosów

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są najlepszą ozdobą kobiety. Regularna pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami nie zajmuje wiele czasu, a daje naprawdę niesamowite efekty. Do codziennej pielęgnacji Racoon Polska proponuje kosmetyki z linii Racoon Xtend, specjalnie opracowane przez laboratoria Racoon do pielęgnacji włosów przedłużonych, ale nadające się też do włosów naturalnych.

W serii Racoon Xtend znajdują się m.in. szampon nawilżający, odżywka, maska oraz serum.

Nawilżający szampon, wzbogacony o naturalne ekstrakty roślin egzotycznych, delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Ma subtelny owocowy zapach i wyjątkowo lekką i ułatwiającą rozprowadzenie konsystencję, dzięki której mokre włosy łatwiej rozczesać, a suche są przyjemnie miękkie w dotyku.

Intensywnie nawilżająca odżywka stworzona z myślą o jak najlepszej pielęgnacji zarówno własnych jak i przedłużonych włosów, zawiera naturalne substancje wzmacniające, dzięki którym włosy stają się gładkie, jedwabiste i pełne blasku. Specjalna receptura odżywki ułatwia rozczesywanie i pozostawia na włosach delikatny owocowy zapach.

Maska Racoon Xtend to nawilżający zabieg, który pozostawi zarówno włosy przedłużone jak i naturalne dogłębnie nawilżone, odżywione i w fantastycznej formie. Maska szczególnie polecana jest osobom ze zniszczonymi lub przesuszonymi włosami jako kuracja nawilżająca. Stosowana regularnie zregeneruje zarówno włosy naturalne, jak i przedłużone.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również