ProbioBALANCE

ProbioBALANCE -najbardziej zaawansowane technologicznie PRObiotyki na światowym rynku wyprodukowane w Polsce!

Najbardziej zaawansowane technologicznie PRObiotyki na światowym rynku – wyprodukowane w Polsce!

  1. DZIESIĘĆ produktów dedykowanych dla różnych grup odbiorców: dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn, dla sportowców, a także dobrane wg innych kryteriów.
  2. Wzbogacone innowacyjnym PREbiotykiem – złożonym polisachadrynem Fibregum™ Bio Law, charakteryzującym się niską aktywnością wodną.
  3. Zastosowana technologia MIKROENCAPULACJI zapewnia podwójną warstwę lipidową, otaczającą komórkę bakteryjną, co daje w efekcie prawie 100% przeżywalności bakterii po przejściu przez żołądek i dwunastnicę.
  4. Opakowania z FIOLETOWEGO szkła, zapewniające maksymalną ochronę przed światłem słonecznym. Zapamiętaj ten dzień, bo od teraz fioletowe opakowania będziesz widywać coraz częściej!
  5. Produkty ProbioBALANCE wkraczają właśnie do sprzedaży, by całkowicie zrewolucjonizować Twoje pojęcie o PRObiotykach, a przede wszystkim, by chronić i wspomagać Twoje jelita.

Dedykowana seria produktów:

ProbioBALANCE to rewolucyjna i kompleksowa seria 10 produktów probiotycznych o specjalnie wyselekcjonowanych szczepach bakterii, dedykowanych do różnych grup wiekowych, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie jelit. Produkty zostały opracowane przez polskich i włoskich technologów.

Bakterie mikrokapsułkowane:

Opatentowana technologia MICROENCAPULACJI to podwójna warstwa lipidowa otaczająca komórkę bakteryjną. Tak rewolucyjne rozwiązanie gwarantuje prawie 100 % przeżywalności bakterii przy przejściu przez żołądek/dwunastnicę. Bakterie mikrokapsułkowane są kilka razy mocniejsze niż liofilizaty , dlatego wystarczy 5 razy mniej bakterii, żeby uzyskać taki sam stopień kolonizacji w jelita.

Niska aktywność wodna (aw):

Bakterie probiotyczne są bardzo wrażliwe na środowisko wodne. Producenci często stosują jako wypełnienie różnego rodzaju błonniki czy też inulinę. Ich środowisko nie jest korzystne dla bakterii, ponieważ ich aktywność wodna jest powyżej <0,2. Aktywność wodna nośnika ma w przypadku probiotyków kolosalne znaczenie. To nośnik ma najbliższy kontakt z bakteriami przez cały czas. Jeżeli aktywność wodna jest powyżej aw>0,2 to enzymy zawarte w bakteriach zaczynają się aktywować doprowadzając do ich umierania.
Jeżeli nie stosujemy nośnika o odpowiedniej aktywności wodnej to różne zabezpieczenia stosowane przez firmy jak kapsułki celulozowe, DerrCaps czy nawet blistry alu-alu na niewiele się zdadzą.
Produkty ProbioBALANCE jako pierwsze na świecie świecie zawierają innowacyjny PREBIOTYK – złożony polisacharyd (dietetyczny błonnik rozpuszczalny) Fibregum™ Bio Law (posiada certyficat organic/BIO)o aktywności wodnej poniżej aw<0,2 czyli bezpiecznej dla bakterii. Enzymy w bakteriach przy tak niskiej aktywności wodnej nie wpływają na metabolizm bakterii.
Dodatkowo Fibregum™ jest doskonałym prebiotykiem o dużo lepszym działaniu niż inulina. W przeciwieństwie do inuliny Fibregum™ jest dużym polisacharydem jest on fermentowany przez bakterie wolniej (ma wydłużony czas fermentacji) bez gazów, wzdęć jak to ma miejsce przy inulinie.

Butelki ze szkła fioletowego (Violet Glass):

Szkło fioletowe działa jak naturalny filtr, który chroni przed światłem słonecznym i poprawia jakość wrażliwych substancji. Szkło fioletowe blokuje pełne spektrum światła widzialnego za wyjątkiem części fioletowej. To unikalne połączenie zapewnia optymalną ochronę przed procesami starzenia i utleniania szczególnie wrażliwych substancji. Ochrona bakterii szkłem fioletowym jest rewolucyjnym sposobem zapewnienia wysokiej jakości produktu ProbioBalance.

Liczne badania kliniczne:

Wszystkie szczepy zawarte w ProbioBALANCE posiadają liczne, udokumentowane badania kliniczne oraz technologiczne.

*Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania jelit (Babka Lancetowata przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania jelit)

Wypatruj fioletowych opakowań!

ProbioBalance by Aliness® Bifidobacterium Balance
30 kapsułek Vege, Cena: 34,90 zł, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® Bifidobacterium Balance zawiera mix pięciu szczepów bakterii z rodziny Bifidobacterium.

ProbioBalance by Aliness® FORTE
30 kapsułek Vege, Cena: 89, 90 zł, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® FORTE zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane osobom o zwiększonym zapotrzebowaniu organizmu na bakterie oraz różnorodność szczepów.

ProbioBalance by Aliness® IBS Balance
Cena: 34,90 zł, 30 kapsułek Vege, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® IBS Balance zawiera opatentowana postać BIFIFOS W11™ Bifidobacterium longum W11. BIFIFOS W11™ jest odporny na antybiotyk Rifaksymina – najbardziej popularny antybiotyk na układ pokarmowy. Jest to jedyny produkt na rynku zawierający taki szczep bakterii. Dodatkowo BIFIFOS W11™ w trakcie fermentacji wytwarza proteinową powłokę osłaniającą komórkę. Zapewnia to ochronę przed warunkami zewnętrznymi, czyli jest naturalnie otoczkowany.

ProbioBalance by Aliness® Rhamnosus GG Balance
30 kapsułek Vege, Cena: 34,90 zł, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® Rhamnosus GG Balance posiada wyłącznie jeden szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

ProbioBalance by Aliness® Sport & Fitness Balance
30 kapsułek Vege, Cena: 59,90 zł. Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® Sport & Fitness Balance specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane osobom aktywnym fizycznie, uprawiającym sport.

ProbioBalance by Aliness® STARTER
30 kapsułek Vege, Cena: 29,90 zł, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® STARTER Starter wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane osobom zaczynającym suplementację bakteriami probiotycznymi. Warto, aby nasz organizm przyzwyczaił się do dedykowanej suplementacji innymi produktami ProbioBalance, które zawierają znacznie większe ilości szczepów oraz ilości bakterii.

ProbioBalance by Aliness® Woman Balance
30 kapsułek Vege, Cena: 54,90 zł, Suplement diety

ProbioBalance by Aliness® Woman Balance to specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane kobietom.

Producent: MEDICALINE

Podziel się wiadomością:

Polecamy również