Priscilla Presley

Priscilla Presley w Polsce! Artystka poprowadzi show „Elvis Presley™ Live in Concert”

Priscilla Presley, modelka, aktorka, producentka i niekwestionowana ikona już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego ukochanego. Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock’n’rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. „Elvis Presley™ Live in Concert” z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety wciąż dostępne!

Na kształt show „Elvis Presley™ Live in Concert” wpłynęły dwa orkiestrowe albumy „If I Can Dream” i „Wonder Of You”. Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę. – Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley. Oto przedsmak czerwcowego show: www.youtube.com/watch?v=nXxq1Gg4FqA

Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej „Elvis Presley™ Live in Concert”, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym „68 Comeback Special”. Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Polska publiczność usłyszy piosenki Elvisa już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach.

 

Elvis Presley Live in Concert, Europa 2018 | Kraków

7 czerwca 2018, godz. 19:30
TAURON Arena Kraków

ul. Stanisława Lema 7

www.facebook.com/events/207389693118782/

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Bilety na polski koncert dostępne są za pośrednictwem strony: www.eventim.pl

Producent europejskiej trasy koncertowej: GEA Live
Organizator: JVS Group
Więcej informacji na: www.jvsgroup.cz/pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również