Strona główna » Blog » Prezenty pachnące uwodzeniem

Prezenty pachnące uwodzeniem

Olejek feromonowy do masażu, pieszczot i zabaw erotycznych K2 Pheromones to pierwszy i na razie jedyny na świecie, naturalny olejek erotyczny, oparty w 100% na wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciwutleniaczy.

Nowy olejek do masażu erotycznego posiada dwa najlepiej przebadane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol, które według badań zwiększają podniecenie seksualne aż o 200 procent w porównaniu do placebo.
K2 Pheromones osiąga swą maksymalną moc stymulacyjną w ciągu kilkunastu minut. Dzieje się tak, gdyż feromony emitowane przez ludzkie ciało w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, zwiększając stopniowo podniecenie seksualne i potęgując doznania erotyczne.
Olejek K2 dostępny na www.feromony.pl w cenie 172 zł.

Atrakcyjność zamknięta w butelce
Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinieneś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej. Pheromax jest określany, jako produkt klasy Hi-tech – gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów na poziomie 0,035%. Zawieradwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon) oraz nowy, niedawno odkryty Androstadienon.
Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym, wzrasta spontaniczność, błyskotliwość, a także pewność siebie osoby go stosującej.
Dostępne na feromony.pl w cenie 269zł.

Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim
BTB for Man to zapach prawdziwego mężczyzny. BTB woman z kolei to woń uwodzicielskiej kobiety. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że otoczenie postrzega Cię, jako osobę stanowczą i dominującą.
Jak działa BTB?
BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt i zainteresowanie innych ludzi.
BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ponieważ BTB poprawia kontakt i otwiera otoczenie, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania partnera.
Dostępne na feromony.pl w cenie 183 zł.

 

2018-03-14T10:12:22+00:0022 grudnia 2011|Związki|

Może zainteresuje Cię również: