Strona główna » Blog » Prezenty dla par na Walentynki

Prezenty dla par na Walentynki

Walentynki to okazja, by sprawić bliskiej osobie przyjemność i podarować wyjątkowy upominek. Oryginalne prezenty dla par, takie jak degustacja wina czy masaż dla dwojga, to pomysłowy sposób na uczczenie dnia zakochanych. Pary mogą również wybrać się na lekcję salsy, kurs sushi lub skorzystać z usług profesjonalnego fotografa i wziąć udział w romantycznej sesji zdjęciowej.

Relaksacyjny masaż dla dwojga

Pomysł na prezent dla dziewczyny i jej partnera w postaci masażu dla dwojga to okazja, aby się odprężyć i spędzić czas razem w bardzo przyjemny sposób. Voucher na zabieg relaksacyjny można zamówić przez Internet. Masaż ciała poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle pleców. Pracownicy salonów masażu dbają o to, aby ich klienci czuli się komfortowo i swobodnie. Właściciele vouchera na zabieg, mogą liczyć na intymną atmosferę i pomieszczenia wypełnione relaksacyjną muzyką i zapachem delikatnych olejków eterycznych.

Degustacja wina

Oryginalnym prezentem dla pary jest voucher na degustację wina w towarzystwie wykwalifikowanego sommeliera. Specjalista opowie o historii i tajnikach wytwarzania wina, a także sztuki dobierania trunku do poszczególnych potraw. Na uczestników spotkania będzie czekać poczęstunek w formie przystawek. W czasie prezentacji sommeliera właściciele vouchera będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować najlepszych gatunków win różnych rodzajów.

Lekcja salsy dla dwojga

Pary, które lubią aktywnie spędzać czas, mogą skorzystać z oferty szkoły tańca i zdecydować się na lekcję salsy. Jest to wyjątkowo energiczny i rytmiczny taniec, który charakteryzuje efektowne prowadzenie oraz eksponowanie partnerki. Salsę może tańczyć każdy, a zdobyte na zajęciach umiejętności z łatwością wykorzysta na imprezach u znajomych. Wspólna nauka kroków to również doskonała zabawa oraz okazja do spędzenia czasu w aktywny sposób.

Kurs sushi

Miłośnicy sushi, dzień zakochanych mogą uczcić, wybierając się razem na kurs z przygotowywania ich ulubionej potrawy. Pod profesjonalny okiem doświadczonego sushi mastera, para pozna różne rodzaje japońskiej potrawy, a także dowie się, jak je przyrządzać. Kurs to także zajęcia praktyczne z gotowania ryżu, skręcania maków czy filetowania ryb. Spotkanie kończy się uroczystą degustacją wspólnie przygotowanych potraw.

Sesja zdjęciowa dla dwojga

Profesjonalna sesja fotograficzna to doskonały pomysł na prezent dla pary. Pamiątkowe zdjęcia mogą później posłużyć jako ozdoba domu lub upominek dla bliskich. Sesja zdjęciowa dla dwojga to okazja do dobrej zabawy przed obiektywem aparatu. Fotografie będą stanowić piękną pamiątkę, szczęśliwie spędzonych chwil razem, na długie lata.

2018-01-30T11:15:35+00:0030 stycznia 2018|Styl życia|

Może zainteresuje Cię również: