Prezentacja kolekcji Simple CP oraz Gino Rossi

Strona główna » Blog » Prezentacja kolekcji Simple CP oraz Gino Rossi

Prezentacja kolekcji Simple CP oraz Gino Rossi

Minimalistyczne, pełne światła wnętrze Qchni Artystycznej stało się idealną przestrzenią do prezentacji wiosenno-letnich kolekcji marek Simple CP i Gino Rossi. Prostota, szyk i nowoczesność dominowały zarówno w scenografii, jak i samych kolekcjach, stanowiąc modną i stylową zapowiedź wiosenno-letniego sezonu.

W piątek, 7 marca, do Qchni Artystycznej zawitało grono dziennikarzy, stylistów, blogerów oraz gwiazd ekranu, m.in. Beata Sadowska, Paulina Sykut i Ania Wendzikowska, które miały okazję zapoznać się z wiosenno-letnimi propozycjami marek Simple CP i Gino Rossi. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, przypominającej miejski ogród, wyeksponowane zostały obie kolekcje. Ich wspólnym mianownikiem są geometryczne wzory oraz soczyste barwy, przeplatające się z czarno-białymi zestawieniami. Jasne, wypełnione zielenią wnętrze restauracji było również doskonałym miejscem na nieformalne rozmowy i spędzenie popołudnia w miłej atmosferze.

W kolekcji Simple CP wyróżniono trzy linie – Ready to wear, Office i Dress Party. Nowoczesne kroje i zabawa proporcjami ubrań to istotne elementy miejskich stylizacji doskonałych na co dzień. Linię Office charakteryzują proste, biurowe komplety utrzymane w nowoczesnym stylu. Wiosenny powiew przynoszą kobiece sukienki, lejące się formy i soczyste kolory, typowe dla linii Dress Party.Biel i czerń, wyrazisty róż, limonka, błękit i granat, a także pastelowe akcenty zdefiniowały nową kolekcję Simple.

Podczas prezentacji nie zabrakło również butów i torebek marki Gino Rossi, bez których nie obędzie się żadna stylizacja. Klasyczna biel i czerń stanowiły bazę eleganckich propozycji polskiej marki. Kolekcję uzupełniały modele z imitacji wężowej skóry i kolorowe, wiosenne wzory. Lekkie balerinki, sandały na obcasie, szpilki i letnie kozaki oraz barwne kopertówki i lakierowane torby przyciągały wzrok przybyłych gości, zachwycając różnorodnością fasonów.   

2018-03-14T07:27:27+00:00 11 marca 2014|Moda|