Prezent od marki Clarks - ModaiJa

Prezent od marki Clarks

Strona główna » Blog » Prezent od marki Clarks

Prezent od marki Clarks

Już 11 grudnia bieżącego roku brytyjska marka Clarks zaprasza na zakupy do Gdańska , gdzie w Galerii Bałtyckiej otwiera swój nowy salon firmowy. Z tej okazji przygotowała też prezent dla pierwszych Klientek i Klientów.

Znana z jakości i komfortu oraz wieloletniej tradycji marka Clarks proponuje wyjątkową kolekcję obuwia damskiego i męskiego na zimowe miesiące. Kolekcję wyróżnia wysoka jakość wykonania, prawdziwy komfort i modne wzornictwo. Różnorodność fasonów oraz dopracowane detale sprawiają, że trudno oderwać wzrok od witryny sklepu, która kusi i zachęca do zapoznania się z kolekcją.

Także Panowie znajdą coś dla siebie, klasyczne i eleganckie pantofle będą doskonałym wyborem na zbliżające się święta. W nowo otwartym sklepie nie zabraknie także kolekcji pięknych skórzanych torebek, które z pewnością zachwycą niejedną obdarowaną Panią.

W dniu otwarcia, z myślą o swoich Klientach marka przygotowała dla pierwszych 40 osób , które odwiedzą sklep , specjalny piękny prezent w postaci damskiej bransoletki o wartości 100 zł.

2018-03-14T12:07:55+00:00 23 listopada 2010|Moda|