Prezent na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Strona główna » Blog » Prezent na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Prezent na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Dzień Chłopaka zbliża się coraz większymi krokami. Przypadające na 30 września święto na dobre rozgościło się w kalendarzach Polaków. Przyjęło się, że tego dnia solenizantami są wszyscy nastoletni chłopcy. Warto więc w porę pomyśleć o odpowiednim upominku. Poniżej prezentujemy kilka propozycji, które sprawdzą się idealnie w roli prezentu na Dzień Chłopaka.

Kosmetyki

W przypadku nastoletnich chłopców świetnym upominkiem mogą okazać się kosmetyki. Zdecydowanie najpopularniejszym wariantem są wody toaletowe, zwłaszcza te zawierające pasujące dezodoranty. Dlaczego? To produkt, który nie jest tani (najtańsze markowe perfumy, np. Puma lub Adidas to koszt rzędu 30-40 zł, co w przypadku budżetu nastolatka nie jest małą kwotą), a do tego przydaje się w codziennym stosowaniu, zwłaszcza w okresie dojrzewania. Dobrym rozwiązaniem może okazać się też balsam go golenia (dla chłopców już golących się) lub akcesoria przydatne do tej czynności.

Klocki Lego

Duńskie klocki, które można nabyć w sklepach takich jak https://salonklockow.pl świetnie sprawdzą się w roli podarku na Dzień Chłopaka, zwłaszcza kiedy obdarowanym będzie chłopiec między 12 a 16 rokiem życia. W ofercie marki znajduje się wiele kolekcji, które dedykowane są właśnie osobom w tym wieku. Duży asortyment powoduje też, że można bez problemu dobrać coś, co będzie zgodne z zainteresowaniami. Dla fanów filmy doskonałym wyborem będą zestawy z serii Lego Hobbit lub Lego Star Wars czy Lego Pirates of the Caribbean. Z kolei konstruktorom mogą spodobać się Lego Architecture oraz Lego Creator. Alternatywą dla klocków będą gadżety Lego, np. budziki z podobiznami bohaterów takich jak Darth Vader, Han Solo, Joker, Wonder Woman oraz designerskie pościele i zegarki.

Gry planszowe

Nie chcesz wydawać na prezent z okazji Dnia Chłopaka zbyt dużo? Rozwiązaniem mogą okazać się cieszące się coraz większym zainteresowaniem gry planszowe. Nie dość, że są obecnie na topie, to jeszcze świetnie sprawdzają się jesienią. Nic tak dobrze nie umila chłodnych październikowych i listopadowych wieczorów jak partyjka ulubionej „planszówki” w gronie znajomych lub z rodziną. Jakie gry planszowe wybrać? Na pewno odpowiednie będą te uniwersalne, np. Monopoly, Scrabble, Jenga, Szachy, Warcaby, Chińczyk lub te z ograniczeniem czasowym – 5 sekund lub Tempo.

2017-09-19T08:55:30+00:00 19 września 2017|Porady|