Pretty One wraz z Miss Polski pomaga Fundacji Małopolskie Serce

Strona główna » Blog » Pretty One wraz z Miss Polski pomaga Fundacji Małopolskie Serce

Pretty One wraz z Miss Polski pomaga Fundacji Małopolskie Serce

Miss Polski Katarzyna Krzeszowska na otwarciu nowego salonu marki Pretty One zbierała środki na pomoc dzieciom z Fundacji Małopolskie Serce.

Na otwarciu nowego salonu Pretty One można było spotkać ambasadorkę tej polskiej marki – Miss Polski Katarzynę Krzeszowską. Tego dnia 10% dochodu ze sprzedaży Pretty One przeznaczyła na cel charytatywny. Zebrane środki zostały przekazane Fundacji Małopolskie Serce, której patronuje Miss. Fundacja opiekuje się dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi, a Katarzyna Krzeszowska od dawna angażuje się w zbieranie środków na pomoc dla potrzebujących. We współpracy z Pretty One udało się zebrać pulę pieniędzy, która wspomoże dzieci czekające na wsparcie.

W dniu otwarcia można było również spotkać Edytę Herbuś i Michała Piróga, który chętnie fotografował się z najpiękniejszą Polką. Pojawiła się też znana stylistka Ewelina Rydzyńska, która zwróciła uwagę na klasę projektów najnowszej kolekcji Pretty One.

Całemu wydarzeniu towarzyszyło spore zamieszanie – Miss Polski była dostępna w salonie dla każdego odwiedzającego. Klienci tłumnie i cierpliwie czekali na swoją kolej, tłocząc się przed sklepem, który w tym dniu miał oficjalne i uroczyste otwarcie. W ramach podziękowań za przyłączenie się do akcji charytatywnej, ambasadorka rozdawała swoje zdjęcia ze specjalną dedykacją dla darczyńców oraz przekazywała bransoletkę Pretty One sygnowaną własnym nazwiskiem.

[nggallery id=5156]

Źródło: www.prettyone.pl
Fot. Julia Mafalda

2013-11-08T07:06:58+00:008 listopada 2013|Hot or Not, Zdrowie|