Strona główna » Blog » Preparaty brzozowe Sylveco w nowych opakowaniach

Preparaty brzozowe Sylveco w nowych opakowaniach

Firma SYLVECO odświeża szatę graficzną opakowań swoich produktów. W nowych opakowaniach dostępne są już cztery preparaty. Są to: KREM BRZOZOWY, BRZOZOWY BALSAM DO CIAŁA, KREM BRZOZOWO-ROKITNIKOWY i KREM BRZOZOWO NAGIETKOWY.

Składnikiem aktywnym tych preparatów jest wyciąg z kory brzozy, czyli betulina znana z właściwości łagodzących, regenerujących i antyoksydacyjnych. Produkty firmy SYLVECO są hipoalergiczne, powstają na bazie wyłącznie naturalnych składników i nie zawierają żadnych kompozycji zapachowych ani konserwantów. Dzięki temu w naturalny sposób odbudowują warstwę ochronną skóry, odżywiają ją i przywracają jej równowagę.

KREM BRZOZOWY z betuliną jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jego głównymi substancjami aktywnymi są: betulina i kwas betulinowy, uzyskiwane z kory brzozy, które mają właściwości łagodzące i regenerujące w przypadku oparzeń czy uczuleń. W jego recepturze zawarto także m.in.: nawilżająco-regenerujący olej sojowy, przeciwdziałający wysuszeniu skóry olej jojoba, olej z pestek winogron, działający nawilżająco, ochronnie i łagodząco.
Cena detaliczna: 22,04 zł (op./50 ml)

BRZOZOWY BALSAM DO CIAŁA z betuliną powstał na bazie naturalnego oleju z pestek winogron, bogatego w flawonoidy i antyutleniacze, których obecność znacznie opóźnia efekty starzenia się skóry. Olej ten ponadto ma właściwości tonizujące i kojące oraz odżywia i chroni skórę, czyniąc ją elastyczną i gładką. Główne substancje aktywne – betulina i kwas betulinowy, łagodzą wszelkie podrażnienia i pobudzają komórki skóry do odnowy.
Cena detaliczna: 34,28 zł (op./150 ml z dozownikiem)

KREM BRZOZOWO-ROKITNIKOWY z betuliną został wzbogacony olejem z rokitnika, który wykazuje działanie przeciwzapalne, wzmacniające i gojące oraz opóźniające procesy starzenia. Zawiera przeciwutleniacze oraz karotenoidy, które wspomagając naturalną odnowę komórek, odżywiają, goją i chronią skórę. Głównymi substancjami aktywnymi kremu są betulina i kwas betulinowy o właściwościach łagodząco-regenerujących.
Cena detaliczna: 25,58 zł (op./50 ml)

KREM BRZOZOWO-NAGIETKOWY z betuliną, szczególnie pomocy przy trądziku i stanach za palnych skóry. Wykazuje działanie przeciwzapalne i kojące, dzięki zawartości ekstraktu z nagietka, który stymuluje proces odnowy naskórka, ma właściwości antybiotyczne oraz wspomaga leczenie trudno gojących się ran i owrzodzeń. Głównymi substancjami aktywnymi kremu są betulina i kwas betulinowy o właściwościach łagodząco-regenerujących.
Cena detaliczna: 25,58 zł (op./50 ml)

[nggallery id=1293]

Preparaty firmy SYLVECO dostępne są w aptekach, zielarniach oraz sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju.

2011-06-16T04:46:38+00:0016 czerwca 2011|Kosmetyki|