Premierowa kolekcja nowej marki modowej „BezAle”

Strona główna » Blog » Premierowa kolekcja nowej marki modowej „BezAle”

Premierowa kolekcja nowej marki modowej „BezAle”

Pierwsza jesienno-zimowa kolekcja nowo powstałej marki modowej ”BezAle” to ponad 10 modeli utrzymanych w bazowej, stonowanej kolorystyce, wykonanych wyłącznie z wysokiej jakości polskich oraz włoskich materiałów. Idea stworzenia własnej kolekcji powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które zawsze mają wątpliwości czy to co zakładają jest dla nich odpowiednie wypowiadając przy tym wyżej wspomniane „ale”. Marka do współpracy zaprosiła finalistkę pierwszej polskiej edycji Top Model – Anię Piszczałkę, której sesję na potrzeby debiutanckiego lookbooka wykonał w Radomiu Tomasz Miosionek. Kolekcję charakteryzuje prosta forma, wysoka jakość materiałów i sportowo elegancki styl odpowiedni dla każdego wieku. Zobaczcie sami !

Marka BezAle dedykowana jest zarówno młodym jak i dojrzałym kobietom – aktywnym, niezależnym, które w codziennej stylizacji chcą podkreślić swoją indywidualność i wyczucie stylu. Klientki cenią w ubraniach proste, a zarazem oryginalne formy, komfort ich noszenia oraz wysoką jakość tkanin i sposób wykonania. Idea stworzenia własnej kolekcji powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, których upodobania właściciele marki poznawali przez ostatnie kilka lat prowadząc butik odzieżowy.
To właśnie klientki doceniając nasz oryginalny styl i jakość dostępnych rzeczy, a także pasję do stylizacji, stały się naszą inspiracją do stworzenia pierwszych modeli. Każdego dnia spotykaliśmy kobiety, które we wszystkim co zakładały znajdowały właśnie jakieś „ale”. Wielokrotnie zdarzało się, że nie były pewne, czy to co zakładają jest dla nich odpowiednie z racji wieku, figury czy wykonywanego zawodu – stwierdza pomysłodawczyni marki.

[nggallery id=4920]

bezale-top-fb

Gdzie można nas znaleźć:
PAKAMERA i SHOWROOM – wiodące platformy internetowe zrzeszające polskie niezależne marki i alternatywnych projektantów
INUI Moodstore, ul Mickiewicza 52 Warszawa
Butik COMODA, ul. Sempołowskiej 1c lok.1 Radom

2018-03-14T08:03:13+00:006 sierpnia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: