zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Premiera najnowszej kolekcji Levi’s

Premiera najnowszej kolekcji Levi’s

Już 4 lutego w znanym i lubianym warszawskim butiku Hash24 premiera nowej kolekcji Levi’s®. Pod tym dobrze już znanym adresem (ul.Koszykowa 24), miłośnicy oryginalnych ubrań i gadżetów będą teraz mogli znaleźć oraz nabyć wybrane propozycje marki Levi’s®.

W ofercie Hash24 znajdą się te oryginalne projekty marki, ale też tzw. klasyki. Z pewnością nie zabraknie kobiecych jegginsów w odcieniach tęczy! Będą one niezastąpione w nadchodzącym sezonie, w szczególności, że jednym z głównych trendów są intensywne neonowe kolory! Oprócz tego Levi’s® zadbał o dostępność męskiego, rockowego mundurku z kolekcji promowanej przez chłopaków z Gaslight Anthem – czyli cała linia Levi’s® 519®.

Przyszłościowo, w concept store Hash24 Levi’s® chce dystrybuować produkty projektowane dla marki przez największych projektantów. W zeszłych sezonach Levi’s® do współpracy zaprosił m.in. Jean Paul Gaultier’a oraz Henry’ego Hollanda! A same projekty były nie lada kąskiem dla miłośników mody!

Hash24 to przede wszystkim ubrania ale i nie tylko. Od początku istnienia sklepu jest to miejsce spotkań przyjaciół. Zaletą butiku są marki niedostępne w innych polskich sklepach oraz panujący klimat. Składają się na niego miejsce, wystrój i oczywiście ludzie.
Hash 24 to ciągły rozwój, zabawa wystrojem, nowe niedostępne nigdzie indziej marki oraz autorskie projekty ze znanymi, światowymi markami.
Zapraszamy już 4 lutego na premierowy wieczór Levi’s® w Hash24.

2018-03-14T11:53:49+01:002 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: