zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Premiera marki Versace we Wrocławiu

Premiera marki Versace we Wrocławiu

Wrocław na dobre otworzył się na modę i śmiało można stwierdzić, że jest to stylowe miejsce na mapie Polski. Pokazy mody, młodzi projektanci, nowe marki to tylko część atrakcji i wydarzeń, które sprawiają, że jesteśmy żądni kolejnych modowych przeżyć.

Jeśli ktoś nie jest jeszcze przekonany do tego, że Wrocław na dobre otworzył się na modę, a w szczególności na modę ekskluzywną – nie może przegapić pierwszej premiery marki Versace. Już 11 września do Wrocławia zawita najnowsza kolekcja damska i męska na sezon jesień-zima 2012/2013 marki Versace. W MM Studio przy ul. Oławskiej 18 we Wrocławiu zostaną zaprezentowane stylizacje, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających koneserów mody.

Marka Versace firmowana na Dolnym Śląsku przez Vega Fashion Group zaprezentuje sylwetki z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji, również męskiej. Zgromadzeni goście będą mogli skorzystać z porad najlepszej polskiej stylistki gwiazd Różeny Opalińskiej.

Premiera marki w MM Studio oraz spotkanie dla wielbicieli Versace rozpocznie się o godzinie 20:00. Wielka moda zawita we Wrocławiu na dobre. Ilość miejsc ograniczona. Zaproszenie będzie można wygrać na FB https://www.facebook.com/VersaceWroclaw

2018-03-14T09:18:35+01:0028 sierpnia 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: