zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Premiera kolekcji Oro Fino Jewellery podczas pokazu Natalii Jaroszewskiej

Premiera kolekcji Oro Fino Jewellery podczas pokazu Natalii Jaroszewskiej

Cypryjska marka biżuteryjna Oro Fino Jewellery zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce w sobotę, 27 października o godzinie 20.00. Marka istnieje od 2006 roku, jest autorskim projektem artystki Dimitry L. Klouni.

Natalia Jaroszewska, znana również jako projektantka autorskiej biżuterii, tym razem postawiła na współpracę z cypryjską marką Oro Fino. Według projektantki marki Jaroszewska, biżuteryjne perełki, które tworzy Dimitry, doskonale współgrają z jej kolekcją na wiosnę i lato 2013. Najnowsza kolekcja Jaroszewskiej to miks szyku boho i rockowych klimatów. Pozornie odległe od siebie stylistyki, projektantka zamknęła łącząc je klamrą kobiecych fasonów, luksusowych wykończeń i tkanin. W kolekcji zaprezentowane zostaną lekkie jedwabie, miękkie dżerseje i delikatna skóra. Biżuteria Oro Fino będzie nawiązywać do projektów Jaroszewskiej, a jednocześnie zachowa swój niepowtarzalny charakter.

„Cieszę się z możliwości współpracy z Oro Fino Jewellery. Połączyła nas bezgraniczna miłość do mody. W tej kwestii rozumiemy się bez słów. Mam nadzieję, że nasze pierwsze wspólne dzieło będzie początkiem dalszej owocnej współpracy” – mówi projektantka, Natalia Jaroszewska.

Natalia Jaroszewska nie zrezygnowała jednak całkowicie z udziału w projektowaniu akcesoriów do swojej kolekcji – jest autorką linii biżuteryjnych opasek do włosów, które pojawią się w finale pokazu z mini kolekcją sukien ślubnych. Te piękne, ręcznie wykańczane arcydzieła, wyszywane są dziesiątkami kamieni Swarovskiego i są współczesną alternatywą dla tradycyjnej ślubnej biżuterii do włosów. Prawdziwe fashionistki na pewno chętnie będą je nosić również na co dzień.

[portfolio_slideshow]
2018-03-14T08:55:01+01:0025 października 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: