PRASKIE WIECZORY KOBIECE

Kolejne spotkanie już 24 października!

 

Kino Praha serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu – PRASKIE WIECZORY KOBIECE.Już 24 październikao godz.19.00 zapraszamy na pokaz filmu „Coco Chanel” w reż. Anne Fontaine. Po filmie zapraszamy na debatę z projektantką mody Anną Kuczyńską, z historyczką mody Aleksandrą Jatczak oraz z psycholog Katarzyną Wasilewską. Bilety już w sprzedaży!

Kino Praha z myślą o kobiecej widowni zaprasza na wyjątkowe spotkanie z cyklu PRASKIE WIECZORY KOBIECE.Wspólnie zzespołem Kinoterapii przygotowaliśmy specjalny program cyklu, którego celem jest przedstawienie sylwetek silnych kobiet. Kobiet niezależnych, samoświadomych, asertywnych i dążących do celu wbrew przeciwnościom. I wreszcie – kobiet spełnionych. Bo skąd czerpać wzorce, jak nie z dobrych filmów? Depresja, kłopoty w związku, dyskryminacja w pracy, czy śmierć bliskiej osoby to tylko niektóre okoliczności, z którymi przyszło im się zmierzyć. Dzięki temu ich sukces dodaje nam otuchy.

Projekcje filmów będą ciekawym pretekstem do rozmowy o współczesnej kobiecie, często zagubionej pośród ról, które musi wypełniać. Nasze bohaterki będą wchodziły w dorosłość, próbowały sprostać oczekiwaniom innych ludzi, odkrywały swoją seksualność i poszukiwały siebie. Ale uwaga – nie będzie recept, jak zdobyć faceta, czy wyglądać szykownie w kuchni. Za to będzie zastrzyk wiary w siebie. Zapraszamy na spotkania z psychologami, coachami, ekspertami, z którymi będziemy rozmawiać o związkach, karierze, asertywności i depresji.

Już 24 października zapraszamy na biograficzny dramat – „Coco Chanel”w reż. Anne Fontaine. Wzruszająca opowieść o niezwykłej kobiecie, która wprowadziła elegancką, seksowną „małą czarną”, którą pokochały kobiety na całym świecie.

Po filmie odbędzie się dyskusja przygotowana przez zespół Kinoterapii. Porozmawiamy z projektantką mody Anną Kuczyńską, z historyczką mody Aleksandrą Jatczak oraz z psycholog Katarzyną Wasilewską o tym, do czego potrzebna jest nam moda.Tematem rozmowy będą  silne, asertywne kobiety, które łamią stereotypy, spełniają swoje marzenia i pasje. Po ciekawej debacie zapraszamy wszystkie Panie na drinka i konkursy z nagrodami.

Gośćmi naszego cyklu byli: Alicja Długołęcka, Ewa Wanat, Andrzej Depko, Katarzyna Wasilewska, Kazimiera Szczuka, Olga Kozierowska, Marzena Bubak.

Wieczór poprowadzi Piotr Szygalskidziennikarz portalu „Kulisy Kultury”, przez niemal dekadę związany z Radiem Wawa, współpracował też m.in. z „Machiną”, „Maximem” i „Playboyem”. Przez kilka lat prowadził magazyny kulturalne w TVP: „Ulice Kultury”, „Dzięki Bogu już piątek”, „Kulturalni” i „Wstęp Wolny”.

Nagrody dla Pań ufundują m.in.: Soraya, Jordan, Bandi Cosmetics, Original Source, Klub Mrs. Sporty, Dopasowana.pl, Salon Afera Fryzjera.

Zapraszamy wszystkie Panie na PRASKI WIECZÓR KOBIECY

w Kinie Praha już 24 października!

24 października, czwartek

Start godz. 19.00,

Cena biletu: 17zł (15 zł – cena biletu w przedsprzedaży do 20.10.)

 pkw plakat 2410 Praskie wieczory kobiece

Powiadom znajomych!facebook Praskie wieczory kobiecetwitter Praskie wieczory kobiecepinterest Praskie wieczory kobiecetumblr Praskie wieczory kobiecegoogle Praskie wieczory kobiecelinkedin Praskie wieczory kobieceemail Praskie wieczory kobiece