zegarmistrzlodz.com.pl

PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie już 26 września!

Strona główna » Blog » PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie już 26 września!

PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie już 26 września!

Kino Praha serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu – PRASKIE WIECZORY KOBIECE. Już 26 września o godz.19.00 zapraszamy na pokaz filmu „Wojna domowa” w reż. Stephana Elliotta. Bilety już w sprzedaży!

Kino Praha z myślą o kobiecej widowni zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu PRASKIE WIECZORY KOBIECE w nowej odsłonie.Wspólnie zzespołem Kinoterapii przygotowaliśmy specjalny program cyklu, którego celem jest przedstawienie sylwetek silnych kobiet. Kobiet niezależnych, samoświadomych, asertywnych i dążących do celu wbrew przeciwnościom. I wreszcie – kobiet spełnionych. Bo skąd czerpać wzorce, jak nie z dobrych filmów? Depresja, kłopoty w związku, dyskryminacja w pracy, czy śmierć bliskiej osoby to tylko niektóre okoliczności, z którymi przyszło im się zmierzyć. Dzięki temu ich sukces dodaje nam otuchy.

Projekcje filmów będą ciekawym pretekstem do rozmowy o współczesnej kobiecie, często zagubionej pośród ról, które musi wypełniać. Nasze bohaterki będą wchodziły w dorosłość, próbowały sprostać oczekiwaniom innych ludzi, odkrywały swoją seksualność i poszukiwały siebie. Ale uwaga – nie będzie recept, jak zdobyć faceta, czy wyglądać szykownie w kuchni. Za to będzie zastrzyk wiary w siebie. Zapraszamy na spotkania z psychologami, coachami, ekspertami, z którymi będziemy rozmawiać o związkach, karierze, asertywności i depresji.

Już 26 września zapraszamy na znakomitą komedię obyczajową – „Wojna domowa” w reż. Stephana Elliotta. Młody Brytyjczyk poślubia Amerykankę-rozwódkę i przywozi ją do rodzinnej posiadłości w Anglii. A w latach 20. XX wieku taka wybranka mogła sprowadzić na siebie jedynie kłopoty. Jak sobie z tym poradziła?

Po filmie odbędzie się dyskusja przygotowana przez zespół Kinoterapii. Porozmawiamy z Kazimierą Szczuką i Olgą Kozierowską (www.sukcespisanyszminka.pl) o związkach i stawianiu granic w relacji, o asertywności i sile kobiet – a to wszystko w kontekście filmowym. Na spotkaniu ekspertem będzie psycholog, psychoterapeuta i kulturoznawca – Marzena Bubak. Po debacie zapraszamy wszystkie Panie na drinka i konkursy z nagrodami.

Wieczór poprowadzi Piotr Szygalskidziennikarz portalu „Kulisy Kultury”, przez niemal dekadę związany z Radiem Wawa, współpracował też m.in. z „Machiną”, „Maximem” i „Playboyem”. Przez kilka lat prowadził magazyny kulturalne w TVP: „Ulice Kultury”, „Dzięki Bogu już piątek”, „Kulturalni” i „Wstęp Wolny”.

Nagrody dla Pań ufundują m.in.: Bandi Cosmetics, Jordan, Design by Woman, DepilConcept.

Zapraszamy wszystkie Panie na PRASKI WIECZÓR KOBIECY w Kinie Praha już 26 września!

 Patronat medialny: ModaiJa.Pl

26 września, czwartek

Start godz. 19.00,

Cena biletu: 17zł (15 zł – cena biletu w przedsprzedaży do 22.09.)

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

plakat_PraskieWieczoryKobiece

2018-03-14T07:59:32+01:0021 września 2013|Hot or Not, Kultura, Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: