Praktyczne aplikacje modowe na każdą komórkę

Strona główna » Blog » Praktyczne aplikacje modowe na każdą komórkę

Praktyczne aplikacje modowe na każdą komórkę

W świecie mody codziennie pojawia się coś nowego – kreacje, trendy czy projektanci. Dzięki mobilnym aplikacjom nie pozostaniesz w tyle i w każdej chwili będziesz wiedziała, co w trawie piszczy.

Świat mobilnych możliwości

Wraz z pojawieniem się smartfonów, całkowitej zmianie uległ standard życia oraz wiele codziennych zachowań. Dawniej np. do sprawdzenia aktualnych informacji należało uruchomić komputer z dostępem do Internetu, obecnie natomiast, dzięki zaledwie kilku kliknięciom, możesz sprawdzić wszystko, co tylko zechcesz. Wraz z rozwojem technologii mobilnych, pojawiło się wiele praktycznych i prostych w obsłudze aplikacji, które przydają się w różnorodnych sytuacjach.

Od co najmniej kilku lat standardem jest możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy, mapy czy pogody za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji. Co szczególnie istotne dla każdej miłośniczki mody i trendów, dostępność tego rodzaju aplikacji jest obecnie tak szeroka, że znalezienie odpowiedniej aplikacji nie stanowi żadnego problemu. Sprawdź, które powinny znaleźć się w telefonie każdej nowoczesnej kobiety.

Wszystko o modzie w jednym miejscu

Tak najkrócej można opisać aplikację FAD, czyli The Ultimate Fashion Dictionary. Jak sama nazwa wskazuje, to doskonały i kompleksowy słownik, w którym znajdziesz wyjaśnienie niemal każdego pojęcia związanego z modą. To jednak nie wszystko – dzięki FAD poznasz biografie popularnych projektantów i historię mody.

The Ultimate Fashion Dictionary jest systematycznie aktualizowany i wzbogacany o kolejne hasła. Już teraz możesz znaleźć niemal 2000 haseł.

Poznaj szczegóły stylizacji – ASAP54

To jedna z nowszych aplikacji, która doskonale sprawdza się na telefonach z dużym i wyraźnym wyświetlaczem oraz mocnym procesorem, jak np. Apple iPhone 7. Jej twórczynią jest pochodząca z Brazylii Daniela Cecilio. Z pewnością nieraz zastanawiałaś się, jakie elementy składają się na stylizację gwiazdy filmowej, Twojej przyjaciółki lub po prostu mijającej Cię na ulicy, modnie ubranej kobiety. ASAP54 to najprostsza odpowiedź na każde takie pytania. Z założenia aplikacja ta jest bowiem wyszukiwarką pozwalającą na rozpoznanie poszczególnych części garderoby. Wystarczy wykonać zdjęcie osoby, a program w zaledwie kilka chwil rozpozna poszczególne ubrania i wyświetli listę tych samych bądź bardzo do nich podobnych.

Jeżeli miałabyś jednak wątpliwości co do prawidłowości wskazań, zawsze możesz napisać bezpośrednio do stylistów opiekujących się aplikacją. Zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut uzyskasz odpowiedź i dowiesz się, jak znaleźć zbliżoną stylizację.

Kupuj i sprzedawaj w kilka chwil z Apple iPhone 7

DEPOP to jedna z najpopularniejszych i najprostszych aplikacji, które pozwalają na szybką i skuteczną sprzedaż oraz zakup ubrań. Program w całości dedykowany jest dystrybucji ubrań i jest w pełni zsynchronizowany z social mediami – można tam dodawać np. hashtagi, co ułatwia i znacząco przyspiesza wyszukiwanie interesującej Cię garderoby.

Sam sposób wystawienia ubrania na sprzedaż jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zdjęcie i ustalić cenę, a następnie dodać ofertę do swojego profilu. Całość interfejsu zbliżona jest nieco do Instagrama. Warto dodać, że swoje wyroby, czy nawet całe stylizacje, oferuje tu wiele znanych blogerek modowych.

Aplikacje modowe w zasięgu ręki

Dzięki nowoczesnym technologiom oraz inwencji projektantów, za pomocą smartfona możesz być jeszcze bliżej świata mody i obcować z nim właściwie w każdym momencie. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz pobrać i korzystać z wielu aplikacji jednocześnie, powinnaś posiadać szybki i niezawodny telefon z jakościowym wyświetlaczem – jak Apple iPhone 7.

 

2018-03-14T03:39:21+00:00 28 kwietnia 2017|Styl życia|

Zostaw komentarz