zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pożegnanie lata, czyli Ladies Fitness Day 8 września w Warszawie

Pożegnanie lata, czyli Ladies Fitness Day 8 września w Warszawie

W niezwykłej scenerii plaży należącej do H2O Club&Beach przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie, żegnamy lato.  To tu,  8 września,  pod hasłem „Ladies Fitness Day” w godz. 14.00-18.00 odbędzie się spotkanie promujące zdrowy i aktywny styl życia. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć marki Panache Sport, która troszczy się o zdrowie kobiecego biustu w trakcie uprawiania sportu, zapewniając doskonałe podtrzymanie i ograniczając podskakiwanie piersi aż o 83%.

Podczas pełnego energii i witamin spotkania Ewa Janczak-Cwil z Lion Fitness nie tylko opowie, jakie rodzaje wysiłku i jedzenia zapewniają nam szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie i zdrowie, ale także przeprowadzi trening. Ćwiczenia obejmą połączenie wysiłku kondycyjnego z ćwiczeniami ujędrniającymi i wzmacniającymi ciało, które służą kobietom.

Monika Kołodyńska reprezentująca markę Panache Sport, opowie o tym, jak ważne jest odpowiednie dobranie bielizny sportowej oraz o najnowszej akcji Dotykam=Wygrywam współorganizowanej z fundacją Rak’n’Roll, której celem jest oswojenie Polek z dotykiem, pozwalającym wygrać życie.

Gościem specjalnym będzie Łukasz Grass – dziennikarz radiowy i telewizyjny – dla którego triathlon był źródłem pozytywnych zmian. Zaprezentuje także swoją książkę „Trzy mądre małpy”, po lekturze której nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia.

O to, aby Panie miały dużo zdrowej energii zadba firma oferująca sałatki Fit&Easy, Wasa czyli lekkie kanapki z pieczywa chrupkiego oraz Kenwood podając odżywcze, świeże soki warzywno-owocowe. Pragnienie po treningu ugasi woda z lodowca Ganic Water, a po wszystkim Delonghi zaprasza na filiżankę aromatycznej kawy. O sportową atmosferę zadba także Reebok. Zapraszamy!

2018-03-14T09:13:42+01:007 września 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: