Strona główna » Blog » Powitaj wiosnę z KEEN.CNX

Powitaj wiosnę z KEEN.CNX

Przez ostatnie kilka dni, kiedy opuszczasz domowe zacisze i wychodzisz na skąpane w słońcu miejskie tarasy, zastanawiasz się, czy to już na pewno wiosna. Przecież nie bez powodu pozbyłeś się jednej warstwy ubrań, założyłeś tylko jedną parę skarpet, a czapkę zostawiłeś na półce. Ponadto potrzebujesz już okularów, bo promienie słoneczne biją Cię po oczach. Zaraz potem nachodzi Cię złowroga myśl, że jak zwykle następnego dnia obudzisz się i znów trzeba będzie odtwarzać cały rytuał nakładania warstw, ponieważ za oknem pojawi się znienawidzony śnieg. Teraz już Ci to nie grozi, bo wiosna nadeszła i powinieneś zadać sobie inne, podstawowe pytanie. Czy jesteś przygotowany na rozpoczęcie wiosennego sezonu pełną parą? Czy masz to tego odpowiednie obuwie, bo to ono da Ci poczucie komfortu i jest dopełnieniem każdego stroju. Tylko nie wpadaj w panikę, możemy Ci pomóc. Na ratunek przybywa letnia kolekcja marki Keen!

Tej zimy firma Keen sprostała wymaganiom każdego miłośnika białego puchu. Nieważne czy deszcz czy śnieg, zawsze mogłeś liczyć na wygodę, bezpieczeństwo i świetny styl. Także i na wiosnę nie zawiedziesz się na firmie Keen! Z nową kolekcją KEEN.CNX wiosenny czas należy do Ciebie! Nie ważne czy pędzisz na biznesowe spotkanie czy gonisz za dzieckiem po parku, zawsze będziesz się czuł komfortowo i co za tym idzie, bezpiecznie dzięki odpowiednim specyfikacją. Ponieważ Keen ma we krwi podążanie za trendami, najnowsze fasony i kolory tej wiosny będziesz miał do dyspozycji każdego dnia. Dlatego też nie będziesz marnować czasu przed lustrem zastanawiając się jakie buty będą pasować do wybranego outfitu i czy spokojnie będziesz mógł przemierzać w nich mile nie zważając na chodnikowe nierówności – to już przeszłość. Ponadto, genialne rozwiązania techniczne z pewnością ułatwią Ci życie! Teraz nie straszne Ci będą kałuże czy inne terenowe przeszkody, ponieważ w butach Keen gładko przejdziesz przez każdy miejski (i nie tylko miejski) szlak. Twoje stopy pozostaną suche, wypoczęte i świeże, a Ty poczujesz się jak w domowych kapciach w naturalnym środowisku.

buty KEEN 3

 

Czego chcieć więcej od wiosennego obuwia? Na liście potrzeb możesz już bez obaw odhaczyć niepowtarzalną wygodę, oryginalny styl i niezliczoną ilość przebytych kilometrów. Zrób miejsce w szafie na ulubione obuwie i powitaj wiosnę z marką Keen i kolekcją KEEN.CNX!

buty KEEN 2

buty KEEN 4

2018-03-14T08:18:50+00:0016 kwietnia 2013|Moda|