Power Hour z J.Lo - ModaiJa

Power Hour z J.Lo

Strona główna » Blog » Power Hour z J.Lo

Power Hour z J.Lo

W tym tygodniu w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour, stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy Jennifer Lopez oraz Britney Spears. Dowiecie się jak wyglądały początki ich karier, a także jakie są ich najnowsze dokonania na scenie muzycznej. A już w piątek na antenie 4fun.tv wystartuje 90’s weekend, czyli weekend z największymi przebojami ostatniej dekady ubiegłego wieku!

Power Hour z J.Lo

Jennifer Lopez. Kobieta o stu twarzach. Aktorka, piosenkarka, tancerka, restauratorka, projektantka mody i perfum. A dodatkowo żona, matka i najlepiej zarabiająca latynoamerykańska aktorka i piosenkarka.

Debiutancki album Jennifer Lopez „On the 6” został wydany 1 lipca 1999 i szybko stał się jedną z najbardziej pożądanych muzycznych nowości na rynku. Tytuł albumu nawiązywał do numeru nowojorskiej linii metra, którą podróżowała Jenn mieszkając w dzielnicy Bronx. Znalazły się na nim hity takie jak: ”If You Had My Love”, „Let’s Get Loud”, czy „Waiting for tonight”, które otworzyły artystce wrota do światowej kariery.

W 2001 roku nadeszły czasy J. Lo. Drugi album piosenki, wydany w styczniu 2001, zaserwował takie hity, jak: ”Love Don’t Cost a Thing”, „Play”, „I’m Real” i „Ain’t It Funny”, a Jenn stała się niekwestionowaną gwiazdą na skalę światową.

Kolejno na rynku ukazywały się krążki J.Lo “This Is Me…Then” i „Rebirth”. 27 marca 2007 do sklepów trafił długo wyczekiwany, pierwszy w całości hiszpańskojęzyczny album „Como Ama Una Mujer”. Rok 2007 zaowocował również piątym, angielskojęzyczny albumem piosenkarki. W październiku światło dziennie ujrzał krążek „Brave” z promującym go singlem „Do It Well”.

Współpracować z Jenn przyjemność mieli m.in. z Ja Rule, Nas, Jadakiss, LL Cool J, Ashanti, Fabolous, Puff Daddy, Marc Anthony, Fat Joe, Ludacris, R.Kelly, czy Pitbull.

Na spotkanie z J.Lo zapraszamy do 4fun.tv już dziś, godzina: punkt 18.00. Będzie można potańczyć w rytmie jej największych przebojów jak: ” „Let’s Get Loud”, czy „On the Floor”, oraz dowiedzieć się, co nie co z wywiadów.

Power Hour Jennifer Lopez w 4fun.tv: już dziś, 11 maja, godz. 18:00.

 

2018-03-14T11:19:16+00:00 11 maja 2011|Gwiazdy|