Strona główna » Blog » Potyczki Amy

Potyczki Amy

Kanał Zone Club zaczął nadawać pod nową nazwą – Club TV. 27 grudnia 2010 na ekranie pojawiło się nowe logo oraz oprawa graficzna. Od tego dnia również zaczęła obowiązywać nowa ramówka, lepiej dostosowana do potrzeb widzów. Nowością na kanale jest blok programowy Babskie Wieczory w Clubie, emitowany od poniedziałku do piątku od godz. 20.00. Znajdą się w nim moda, metamorfozy, seks, skandale oraz – po raz pierwszy na Club TV – serial fabularny Potyczki Amy (o godz. 22.00).

W serialu Potyczki Amy Amy Brenneman wciela się w postać samotnej matki, która wyjeżdża z Nowego Jorku i wraca do Hartford w stanie Connecticut, gdzie zostaje sędzią sądu rodzinnego. Po rozstaniu z mężem Amy samotnie wychowuje córkę Lauren (Karle Warren). Obie mieszkają z apodyktyczną matką Amy – Maxine (Tyne Daly), opiekunką społeczną, która często popada w konflikty ze swoim szefem Seanem (Timothy Omundson).
Amy odbudowuje swoje relacje z młodszym bratem Vincentem (Dan Futterman) starszym bratem Peterem (Marcus Giamatti) i jego żoną Gillian (Jessica Tuck) Wśród najbliższych współpracowników Amy są: urzędnik sądowy Bruce Van Exel (Richard T. Jones) i Donna Kozlowski (Jillian Armenante) – niegdyś nadgorliwa sekretarz sądu, a obecnie prawniczka.
Serial Potyczki Amy jest oparty na prawdziwej historii matki Amy Brenneman. Przedstawia trzy pokolenia kobiet mieszkających pod jednym dachem, które stawiają czoło osobistym i zawodowym dylematom.

[nggallery id=549]

PREMIERA: Potyczki Amy
Od 27 grudnia 2010, w dni powszednie o godz. 22.00, powtórki dnia następnego o 11.00 i 17.30 w Club TV

2011-01-03T10:12:51+00:003 stycznia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: