faceta idealnego

W poszukiwaniu faceta idealnego

Każda kobieta marzy o szczęśliwym życiu u boku tego jedynego. Tam, gdzie mieszkają bohaterki programu „Dziewczyny do wzięcia” trudno o księcia na białym koniu. Na Alasce spotkać można jedynie barczystych panów z długimi brodami, wielkich fanów flanelowych koszul oraz łowienia ryb. Żądne przygód i romansów dziewczyny postanawiają opuścić rodzinne strony i udać się w nieznane, by tam odnaleźć swoją drugą połówkę.Zamieniają ciężkie zimowe buty na wysokie szpilki i wyruszają w daleką podróż do odległego Miami Beach. Jakie przygody czekają je w słonecznym raju? Czy wśród ludzi o całkowicie odmiennym trybie życia znajdą wymarzonego mężczyznę? Przekonaj się już w piątek, 20 czerwca, o godzinie 22:00, na kanale TLC.

Największym marzeniem Lacy, Sabiny, Jenny, Heather, Tiny i Haley jest znalezienie wymarzonego partnera. Przyjaciółki podejmują odważną decyzję i opuszczają rodzinne strony, udając się na słoneczną Florydę. Na miejscu czeka je wiele niespodzianek.

Już w pierwszym odcinku okaże się, że zimowy styl bohaterek zupełnie nie pasuje do modowych trendów panujących w upalnym Miami. Dziewczyny poczują się nieco zagubione w obcym mieście, a nawiązanie nowych znajomości będzie trudniejsze niż się spodziewały. Najmniej kłopotów sprawi to Sabinie, która bardzo szybko umówi się na randkę z nie lada przystojniakiem. A co z pozostałą piątką?

Aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połówki, przyjaciółki zdecydują się na wizerunkową metamorfozę. Ta przemiana będzie zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale także dla samych dziewczyn, które nagle znajdą się w kręgu zainteresowania wielu adoratorów. Na drodze Jenny i Heather pojawi się przystojny Włoch. Czy ich przyjaźń przetrwa tę próbę? Czy kobiety odnajdą wielką miłość? Która z przyjaciółek zdecyduje się na pozostanie w Miami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań widzowie poznają już w piątek, 20 czerwca, o godzinie 22:00, na kanale TLC.

Dziewczyny do wzięcia”
(ang. Alaskan Women Looking For Love)
Premiera: w piątek, 20 czerwca, o godz. 22.00, na TLC

Podziel się wiadomością:

Polecamy również