Strona główna » Blog » Postaw na detal!

Postaw na detal!

Printy, faktury, sploty, warstwy, pikowania – to wszystko czasem nie ma aż takiego znaczenia, jak jeden wyrazisty element. Detal, który określa cały outfit. Wyraźny, mocny, charakterny, dający siłę, pozwalający na wyróżnienie się z tłumu!

W tym sezonie silnie pobrzmiewać będą echa trendu glam rock’a. Swoją niezależność należy wyraziście akcentować biżuterią typu ostre, kolczaste. Duże pierścienie, ciężkie wisiory działają jak amulety. Designerzy doskonale o tym wiedzą. Fallon/Fenton czy Bex Rox postrzegają biżuteryjny detal jako coś oczywistego a jednocześnie szalenie istotnego. Dlatego z nonszalancją nosimy ubrania, ale biżuterie dobieramy starannie. Modowym sukcesem nie jest już rewolucja. Sukcesem jest modowa równowaga z odważną kropką nad i.

Bransolety, kolczyki jako równoważny akcent stylizacji muszą angażować zmysły, pobudzać wyobraźnie. Dzięki dodatkom znów każda fashionistka może przekroczyć granicę innowacyjności a mimo to pozostać w zgodzie z obowiązującymi trendami i nie przekombinować w łączeniu elementów. Szczególnie jesienią warto postawić na jeden ostry dodatek. Połyskujący, o zaskakującym kształcie lub w ciekawym kolorze. Zabawa z akcesoriami może wydawać się prosta, ale to gra dla odważnych i zdecydowanych. Wisior, pierścień czy broszka ostra jak brzytwa lub o bardziej łagodnych kształtach, ale zawsze w słusznych rozmiarach. Właśnie taka biżuteria będzie nam towarzyszyć do końca tego sezonu. Warto także postawić na ciągle bardzo atrakcyjny trend animalistyczny. Pochmurny dzień rozświetlą złote głowy lwów zaplecione na nadgarstkach lub uczepione u szyi pantery. Geometria też jest w cenie. Rąby, kwadraty, koła, linie proste zakrzywione…warto szukać tych kształtów w solidnych dodatkach tego sezonu.

Każda posiadaczka fantazyjnych pierścieni i ciężkich wisiorów może być pewna, że będzie zauważona, bowiem detal w modzie zaczął ewoluować w stronę absolutnej elegancji. Biżuteryjny akcent wzmocni i ożywi niby niedbale zaplątane włóczkowe szale czy ciepłe, bawełniane swetry. Oświetli delikatne jedwabie, będzie współtworzył harmonijny zestaw z welurami, atłasami a nawet krepami. Spektakularny, ostry lub eklektyczny – biżuteryjny detal zawsze pozostanie istotnym elementem stylizacji.

2018-03-14T10:20:13+00:0016 listopada 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: