zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Postaw na Denim Look! Propozycje stylizacji

Postaw na Denim Look! Propozycje stylizacji

On się chyba nigdy nam nie znudzi! Jeans kolejny rok z rzędu pojawił się na wybiegach. Promował go m.in. Tom Ford i Karl Lagerfeld. Mogłoby się wydawać, że już wszystko o nim wiemy, ale tegoroczny sezon przyniósł ze sobą dużo zaskoczeń!

Przede wszystkim w tym roku z jeansu możemy znaleźć każdy element garderoby: zaczynając od oczywistych spodni i kurtek przez koszule, płaszcze i spódnice, kończąc na dodatkach, czyli na butach, plecakach i okryciach głowy.

Kupując ubrania z denimu, zwróć uwagę na ich skład i wykonanie. Dobrej jakości rzeczy z jeansu mogą nam służyć przez lata. Patrząc na metkę, weź pod uwagę ilość bawełny w składzie, idealnym zestawieniem będzie bawełna 98% i 2% elastan. Większa ilość włókna syntetycznego sprawi, że ubranie będzie się wypychać i rozciągać.

W tym sezonie pojawiła się deformacja form. Zdecydowanym must havem są spodnie z wielką falbaną, która zastępuje nogawkę. Na topie są wciąż rozdarcia w materiale. Nowością jest łączenie ze sobą różnych kolorów i rodzajów jeansu na jednym ubraniu, tak że daje to efekt stylowego patchworku.

Z czym zestawić denim? Z kolorowym T-shirtem oraz sportowymi butami. W wersji bardziej oficjalnej z nieśmiertelną białą koszulą i obuwiem typu slipper, najlepiej w metalicznym kolorze.

Stylizacja nr 1: Bluzka-Midori Feminine Fashion, spodnie, kurtka, buty, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 2: Koszula-BlackorWhite/blackorwhite.pl, buty-Caprice/caprice.pl, torebka-Boca/boca.pl, spodnie, kurtka-TK Maxx

Stylizacja nr 3: Sukienka-Midori Feminie Fashion/midori.pl, torebka-Boca/boca.pl, płaszcz, buty, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 4: Kurtka-Boca/boca.pl, bluzka-MoreMoi/moremoi.com, buty-Caprice/caprice.pl, torebka-Menbur/menbur.pl, spodnie, dodatki-TK Maxx

2018-03-18T07:17:48+01:0018 marca 2018|stylmod|

Może zainteresuje Cię również: