Strona główna » Blog » Postanowienie na nowy rok? Zadbam o siebie!

Postanowienie na nowy rok? Zadbam o siebie!

Nowy rok zbliża się do nas wielkimi krokami! Wiele z nas będzie miało w tym czasie ogrom postanowień, które mają zmienić nasze życie na lepsze. I pamiętajcie, że gorąco będziemy trzymać kciuki za to, abyście wytrwały w nich jak najdłużej. Mamy też nadzieję, że jednym z nich będzie również to, aby każda z Was jeszcze bardziej po prostu o siebie zadbała.

Bo w końcu każda z nas zasługuje na to, aby być piękną, czyż nie? Dla nas to sprawa oczywista, dlatego też postaramy się przedstawić Wam kilka pomysłów na to, jak właśnie zadbać o siebie i co zrobić, aby w nadchodzącym roku być jeszcze piękniejszą, niż teraz.

Zdrowa dieta i aktywować fizyczna

Gorąco Was zachęcamy, abyście zadbały o oba te aspekty. Nowy Rok jest idealnym momentem na to, aby zrewolucjonizować naszą dietę. Dodatkowo ogrom osób od stycznia zapiszę się na siłownię i zacznie treningi – zróbcie to i Wy! Na pewno znajdzie się w kręgu Waszych bliskich ktoś, kto już na nią chodzi lub właśnie też chce zacząć – a razem będzie Wam znacznie raźniej. Pamiętajcie jednak, aby zarówno dieta, jak i siłownia, nie zakończyły się na jednym magicznym słowie – luty!

A może medycyna estetyczna?

Wspomniane przed chwilą rozwiązania mogą wydać Wam się ciut oczywiste. Dlatego przedstawimy Wam coś więcej. W końcu medycyna estetyczna jest w naszym kraju coraz popularniejsza a ceny samych usług znacznie spadły. W efekcie coraz więcej z Was na zabiegi tego typu bez większych problemów może sobie pozwolić. Dlatego tez przedstawimy Wam te – naszym zdaniem – najciekawsze, na które warto się zdecydować, które najlepiej wpłyną na Wasz wygląd w tym nowym roku!

Pamiętajcie, że wszystkie z opisanych poniżej zabiegów, oferowane są przez Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis, który swoje oddziały ma zarówno w Krakowie, jak i w Warszawie.

Lipoliza, czyli redukcja tkanki tłuszczowej

O ile w przypadku pozbycia się tkanki tłuszczowej często decydujemy się na ćwiczenia – nie zawsze są one skuteczne, zwłaszcza na niektóre partie naszego ciała. W takich wypadkach warto zdecydować się właśnie na lipolizę. Polega ona na wstrzyknięciu odpowiedniej substancji – fosfatydylocholiny oraz deoksycholatu, której zadaniem jest po prostu doprowadzenie do rozpadu komórek tłuszczowych. Potem są one transportowane do wątroby i wydalane z organizmu. Sam zabieg trwa od 30 do 60 minut i zalecana się obycie ich od jednego do pięciu, na przestrzeni 4-8 tygodni. To idealne rozwiązanie dla tych z Was, które mają dość nadmiaru tłuszczu i chcą się go szybko i co ważne – skutecznie – pozbyć!

Hydrobalans

Kolejnym zabiegiem, który Wam polecamy, jest właśnie hydrobalans. Jego efekty są widoczne zaraz po jego zakończeniu! Zabieg ten intensywnie, od wewnątrz, nawilża naszą skórę, dzięki czemu wygląda pięknie, naturalnie oraz jedwabiście. Sama struktura skóry, dzięki jej uwodnieniu, zostaje naprawiona i staje się jednocześnie znacznie bardziej elastyczna. Jeżeli macie problemy z suchą i zniszczoną skórą, zwłaszcza w takim okresie, jakim jest zima – to idealnie rozwiązanie dla Was! Sam zabieg trwa maksymalnie godzinę a okres rekonwalescencji niemal nie występuje, ponieważ potencjalny obrzęk, który może wystąpić, zniknie maksymalnie po kilku godzinach.

Peeling medyczny

Jeżeli macie zamiar jeszcze bardziej zadbać o swoją skórę, to idealnym rozwiązaniem może okazać się dla Was właśnie peeling medyczny. Jest to rozwiązanie idealne w momencie, gdy chcecie pozbyć się przebarwień na twarzy, chcecie zahamować łojotok lub zwęzić pory, zapobiec powstawaniu zmarszczek oraz ogólnemu starzeniu się Waszej skóry czy nawet w przypadku, gdy potrzebujecie spłycenia blizn. Lekarz w zależności od typu naszej skóry oraz naszych oczekiwań dobiera odpowiednią substancję złuszczającą. Sama skóra jest najpierw oczyszczana, następnie nakładana jest substancjalna peelingująca, po czym, po odpowiednim czasie, jest ona neutralizowana. Na sam koniec nasza skóra jest przemywana, tonizowana oraz nawilżana.

Sam zabieg trwa około 30 minut a okres rekonwalescencji, w przypadku wykorzystania substancji o silniejszym działaniu, trwa maksymalnie kilka dni.

To tylko trzy z wielu zabiegów, które przygotował dla Was Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej – zapraszamy na ich stronę internetową! A tymczasem życzymy Wam szczęśliwego nowego roku oraz samych udanych noworocznych postanowień!

www.medestetis.pl

2018-03-14T03:18:42+00:0028 grudnia 2017|Świat Kobiet|