Popraw sobie nastrój i bądź… HEPI!

Strona główna » Blog » Popraw sobie nastrój i bądź… HEPI!

Popraw sobie nastrój i bądź… HEPI!

Dobry nastrój i samopoczucie przy narażeniu na stres i przemęczenie!

HEPI suplement diety zawiera zestaw składników korzystnie wpływających na nastrój i samopoczucie. HEPI suplement diety został opracowany z myślą o kobietach, narażonych na stres i nadmierne przemęczenie.

  • Kwas DHA (dokozaheksaenowy) zawarty w oleju z alg morskich bierze udział w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mózgu.
  • Paulinia guarana jest źródłem kofeiny, która pomaga zwiększyć koncentrację i czujność.
  • Kwas foliowy i witamina B12 mogą przyczyniać się do redukcji zmęczenia.
  • Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka dziennie, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

30 kapsułek miękkich ok. 25 zł

Producent: AVET Pharma S.K.A, www.hepi24.pl

Hepi

2018-03-14T08:16:32+00:00 29 kwietnia 2013|Zdrowie|

1 komenarz

  1. Samanta 04/09/2013 w 10:03 - Odpowiedz

    Biorę Hepi od tygodnia i po raz pierwszy i naprawdę czuję się dużo spokojniejsza! Właściwie zupełnie spokojna 🙂 Przed jej połknięciem ze stresu bolał mnie brzuch i czułam, że moje mięśnie są rozedrgane. Teraz jest zupełnie w porządku Mi jeszcze z nerwów i z braku magnezu (wypłukanego przez duże ilości kawy) latała powieka. Po tygodniu systematycznego zażywania zaczęłam się wyciszać, powieka tez przestała drgać. Teraz nie potrzebuje pić dużych ilości kawy gdyż zawarta paulina guarana w tabletce zastępuje mi ją, a także DHA pomogło uzyskać mi równowagę nastroju i koncentrację. Teraz mogę powiedzieć,że jestem Hepi.

Zostaw komentarz