Ponadczasowa pepitka znów w TK Maxx zawsze do 60% taniej!

Strona główna » Blog » Ponadczasowa pepitka znów w TK Maxx zawsze do 60% taniej!

Ponadczasowa pepitka znów w TK Maxx zawsze do 60% taniej!

Jeśli cenisz prostotę i niewymuszoną elegancję, pepitka jest stworzona dla Ciebie!
Uniwersalne połączenie czerni i bieli w minimalistycznym wydaniu, to obowiązkowa pozycja w każdej szafie w sezonie jesiennym 2013. W TK Maxx znajdziesz najwyższej jakości modowe perełki w pepitkę, pochodzące od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej!*

Motyw drobnej dwukolorowej kraty stworzony został już w XIII w.
na Bliskim Wschodzie. W Europie przyjął się dopiero dzięki Coco Chanel. Projektantka uczyniła z niego symbol elegancji. Dziś pepitka nie kojarzy się już nikomu z orientem, a raczej z klasą i prostotą.
Kupcom TK Maxx udało się zdobyć do sklepów ubrania i akcesoria w pepitkę pochodzące w 90% z aktualnych kolekcji znanych marek i światowych projektantów. Dzięki nim możesz odświeżyć swoją garderobę i wzbogacić ją o ubrania i dodatki właśnie w ten wzór. Pepitka doskonale podkreśli prostotę i dopasowany krój ubrań.

Nie zawsze jest to połączenie jedynie czerni z bielą. W TK Maxx znajdziesz również miks ciemnej czerwieni, głębokiej zieleni, granatu czy brązu. Możesz ją łączyć z jesiennymi kolorami, ale też z intensywniejszymi barwami, takimi jak krwisty czerwony, intensywna żółć czy jasny błękit. Wzór ten pasuje do wielu krojów, materiałów czy kolorów
i z powodzeniem może zdobić każdą część garderoby. Dobrym pomysłem na stworzenie wyrafinowanego looku są dodatki w ten deseń:
rękawiczki, torebki czy buty. W TK Maxx Możesz zaopatrzyć się w spodnie, koszule, kamizelki i płaszcze w pepitkę zawsze do 60% taniej!*.

Autumn_CAPTURES_GREY_ON_GREY_Zaf_046

Autumn_PRINT_ON_PRINT_Tai_050

Autumn_SIGNATURE_Georgia_Max

Dlaczego produkty dostępne w TK Maxx są sprzedawane w cenach zawsze do 60% taniej*?

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar zazwyczaj kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. To, czy zakupią dany towar jest uzależnione od wielu czynników, m. in. od najwyższej jakości i wyjątkowości oraz atrakcyjności wynegocjowanej ceny. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie – to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej*.

*od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

90% towaru w TK Maxx pochodzi z najnowszych kolekcji. Pozostała część to towar, który nasi kupcy uznali za tak wyjątkowy, że powinien znaleźć się w sklepach TK Maxx. Na metkach zawsze jest informacja, jeśli towar jest z poprzedniego sezonu.

TK Maxx_logo

2018-03-14T07:59:38+00:0016 września 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: