Strona główna » Blog » Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Najbliższy piątek i sobota to wyjątkowe dni: dzień Babci i dzień Dziadka. Wybierając się do dziadków z życzeniami, zabierz jakiś miły drobiazg. Inspiracje znajdziesz w sklepach Marks & Spencer.

Jeśli Twoja Babcia to zapalona kucharka, podaruj jej silikonowe serduszko-foremkę do ciasta i dorzuć do tego jakąś oryginalną przyprawę, np. szafran lub wodę różaną. A dla Dziadka kup słoik znanego ze swoich właściwości zdrowotnych miodu manuka lub konfiturę do herbatki – na pewno wypijecie ją razem!

Dużo radości sprawisz kochanej Seniorce jedwabną apaszką lub mini parasolką, która zmieści się w każdej torebce. A jeśli Twoja Babcia należy do zwolenniczek leniwych, pachnących kąpieli, podaruj jej jeden z extra nawilżających, kwiatowych płynów kąpielowych.

W Marks & Spencer znajdziesz też świetne prezenty uniseks. Wywołaj któreś z Waszych ulubionych zdjęć i podaruj je w ozdobnej ramce, którą wybierzesz w dziale Home. Są tutaj również świece zapachowe – wspaniałe uzupełnienie ciepłego, rodzinnego wieczoru…

Twój Dziadek wciąż zapomina kupić baterie do latarki? Podaruj mu sprytną latarkę z żarówką LED, którą, aby świeciła trzeba tylko… nakręcić. Jaka wygoda! Innym pomocnym prezentem będzie pomysłowy wieszak na paski lub na krawaty – już nigdy nie zgubią się!

Pamiętajmy, że w sklepach Marks & Spencer wciąż trwa zimowa wyprzedaż, a więc prezenty dla Babci i Dziadka kupimy tutaj po bardzo korzystnych cenach.

[nggallery id=589]

foto:Marks & Spencer

2011-11-11T13:44:56+00:0020 stycznia 2011|Kosmetyki, Styl|

Może zainteresuje Cię również: