akcesoria fryzjera

Pomocnik fryzjerski – akcesoria fryzjera w jednym miejscu

Renoma i popularność salonu fryzjerskiego budowana jest przede wszystkim przez widoczną dobrą organizację jego pracy. Ciągły ruch, trzaskanie drzwiami, bieganina i rozgardiasz – to niełatwe, by w takich warunkach utrzymać ład i porządek czy wręcz oczekiwaną przez wymagających klientów nienaganną czystość. Dlatego też należy ułatwiać sobie pracę na wszelkie możliwe sposoby, diabeł tkwi jednak w szczegółach. Pochowane kable, mobilne meble, oznakowane przegródki na narzędzia – to tylko kilka ze sposobów na poprawienie środowiska pracy i wyeliminowania ryzyka drobnych wypadków. Z pomocą przychodzą więc… pomocniki fryzjerskie.

Agent do zadań specjalnych

W żadnym profesjonalnym salonie fryzjerskim nie może zabraknąć dobrego fryzjera, ale i meblowych pomocników fryzjerskich. Ich rola jest dwojaka – mają prezentować się ładnie oraz być funkcjonalne, sprawiając, że wszystkie narzędzia znajdą swoje miejsce, do którego łatwo i poręcznie będzie sięgnąć. Dzięki nim zwiększysz komfort swojej pracy. Możecie znaleźć je tutaj.

Niektóre pomocniki przeznaczone są do ułatwiania pracy przy konkretnym zabiegu na włosy. Na przykład znaleźć można wózek przydatny przede wszystkim do procesu koloryzacji, który spełni swoje zadanie nawet w trakcie przygotowywania skomplikowanego ballayage. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, z rozstawionymi dogodnie miseczka oraz zestawem pędzli – przyda się w Twoim salonie!

Swoboda przemieszczania

Najważniejsze, by pomocnik był wysoce mobilny. Tańsze jego wersja nie muszą oznaczać ujmy dla wizualnej strony salonu. Poza tym tworzywo sztuczne jest lekkie, dzięki czemu znika duża część obciążenia mebla. To jedna z większych ich funkcjonalnych zalet. Ważne także, by kółka wózka miały dodaną gumową powłokę, dzięki której nie będzie trzeba martwić się o zarysowania na podłodze. Różne szuflady oraz półeczki dostosowane do wielkości i przeznaczenia sprzętu fryzjerskiego, które mogą się dodatkowo wysuwać – niewątpliwie poprawią komfort i tempo pracy. Zniweluje to hałas, jaki mógłby powstać przy szukaniu sprzętu w głębokich przegrodach. Będzie to z korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i dla klientów.

 

Elegancka trwałość

Rozkład i umeblowanie pomieszczenia, w którym pracujesz w bardzo dużym stopniu wpływają na Twoje samopoczucie. O ile sposobów na rozlokowanie przestrzeni biurowej jest wiele, to salony fryzjerskie są zaprojektowane zazwyczaj jako otwarte. Jednak o komforcie zarówno pracownika, jak i klienta decyduje także wystrój wnętrza. To często za jego sprawą przyciąga się pragnących odmiany przechodniów. Pomocnik fryzjerskie przede wszystkim warto dopasować do wystroju pomieszczenia. Warto też zwrócić na materiał, z jakiego są wykonane – drewno czy aluminium są gwarantem trwałych i eleganckich mebli. Jednak jakość wiąże się także z wyższą ceną produktu. Jednak dla spójnego wnętrza, które cieszyć będzie oko, warto w nie zainwestować.

Mówi się, że jemy oczami, lecz prawda jest taka, że wiele decyzji podejmujemy właśnie za sprawą wzroku. Jeśli wnętrze salonu fryzjerskiego jest zadbane, a po jego kątach nie walają się  żadne narzędzia, wzbudza ono w nas większe zaufanie. Jeżeli zadbasz zarówno o organizację pracy i sprzętów, a także o przyjazny, utrzymany w jednym stylu wystrój, to Twój lokal stanie obleganym centrum relaksu. Harmonijnie zaprojektowane wnętrza cechuje ład i porządek.  Aż chce się spędzać w nich swój wolny czas – a nie tylko wykonywać konieczne zabiegi na włosy. Dlatego też postaw na pomocniki fryzjerskie, by nie pozwolić bałaganowi i nieporządkowi na opanowanie Twojego profesjonalnego salonu.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również