zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pomaganie jest Trendy – wideo

Pomaganie jest Trendy – wideo

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym do sieci trafił już zakończony utwór rapera Gorzkiego (Krzysztof Gorzkiewicz) z udziałem celebrytów na rzecz dawców szpiku pt.: „Pomaganie jest Trendy”.

Utwór ten wyprodukowany został przez zespół GrooveBusterz we współpracy z Cameyem, natomiast wzięli w nim udział poza Gorzkim i GrooveBusterz: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Piotr Świerczewski, Magda Femme, Paula Marciniak, Alicja Węgorzewska oraz światowej sławy raper Mopreme Shakur – brat nieżyjącej już ikony hip hopu 2Pac’a.

Utwór ten jest sztandarowym projektem, wspierającym fundację DKMS zajmującą się pomocą osobom chorym na białaczkę i inne nowotwory (www.dkms.pl). Już dziś utwór „Gorzki f. DKMS Team – Pomaganie jest trendy!” do odsłuchu dostępny jest na stronie www.myspace.com/gorzki, w weekend natomiast trafi on do rozgłośni radiowych oraz zostanie bezpłatnie udostępniony do pobrania na stronach www.gorzki.com.pl oraz www.dkms.pl. Teledysk do nagrania, produkcji Pawła Bilskiego, Wiktora Bartela i Tomka Suskiego, ukaże się po nowym roku, a wraz z nim ruszy portal , za pośrednictwem którego będzie można kupić sobie świat, pomagając tym samym m.in. fundacji DKMS i wielu innym.

„Cieszymy się, że akcja nabrała takiego rozmachu, zwłaszcza, że znajduje ona odzwierciedlenie w rejestracjach potencjalnych dawców szpiku. Zawsze staram się dodatkowo powiedzieć, że bycie dawcą szpiku, bądź co zdarza się częściej komórek macierzystych jest zupełnie bezbolesne i nieszkodliwe, a ratuje ludziom życie. Mamy w planie kolejne projekty, wiele gwiazd zgłasza się z chęcią udziału w kontynuacji projektu co cieszy mnie szczególnie, planujemy zatem kontynuować projekt, na pewno wezmą w nim udział Iwona Węgrowska, Bartek Padyasek, czy debiutująca, ale niezwykle utalentowana wokalistka Natasha (Natalia Błaszczak) , prowadzimy też zaawansowane rozmowy z pierwszoplanowymi gwiazdami zza oceanu, dlatego na pewno nie poprzestaniemy na tym nagraniu, to niezwykle miłe, kiedy moi przyjaciele z fundacji DKMS dzwonią z informacją, że kolejne osoby rejestrują się w bazie dawców, po tym jak zobaczyły artykuł lub program informujący o naszej akcji , dlatego właśnie dziękuję nie tylko tym, którzy wzięli w tym udział, oraz nie tylko tym, którzy na nasz apel reagują, ale również mediom, które tak bezinteresownie zaangażowały się w ten projekt, a ich lista jest zbyt długa, żeby wymieniać” – dodaje inicjator projektu , raper Gorzki.

Na zdjęciu: Gorzki, foto: Michał Czajka (www.michalczajka.pl). Poniżej: wideoklip Gorzki f. Marek Torzewski, Agata Torzewska – Zapomnij

Gorzki – pierwszy polski raper, na którego płycie „Kontrawersja”, pojawiły się czołowe amerykańskie gwiazdy takie jak Bizarre (D12), JT Bigga Figga, Wu Tang Clan, Akon czy Jurassic 5. Współproducent komedii „SkarLans”, która na ekrany kin wejdzie w lutym, inicjator projektu „Pomaganie jest Trendy” na rzecz fundacji „DKMS” (www.dkms.pl), do którego teledysk ukaże się w mediach w połowie grudnia.
Gorzki to również prezeter muzyczny, w ogólnopolskiej telewizji „aMazing TV”, a także pierwszy polski raper , który stał się bohaterem powieści literackiej Dawida Kornagi „Poszukiwacze Opowieści”

2018-03-14T12:03:47+01:0016 grudnia 2010|Gwiazdy, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: