Strona główna » Blog » Trzy polskie siostry w Top model. Wspiera je Jennifer Lopez

Trzy polskie siostry w Top model. Wspiera je Jennifer Lopez

Kiedy tylko skończyły studia wszystkie trzy postanowiły, że wyemigrują z rodzinnego miasta Bielska Podlaskiego. Dziewczyny zrealizowały swój amerykański sen i zamieszkały w USA.

Prowadzą firmę medyczną w Los Angeles, gdzie każda wykorzystuje swoje umiejętności zawodowe. Mają też własne zainteresowania. Jedna z sióstr, Violet próbuje swoich sił w śpiewaniu, a Angel pracowała jako modelka. To ona pięć lat temu jako pierwsza dostała się do konkursu Top Model Worldwide. Potem w jej ślady poszły dwie pozostały siostry. Również w Londynie zajęły wysokie pozycje.

Teraz przyszedł czas na program Top model w Polsce. Wszystkie trzy: Violet, Angel i Anna Oliferuk wystąpią w drugim odcinku, 10 września, a czy dojdą do finału przekonamy się w trakcie. Modelki zrobiły pozytywne wrażenie i na pewno spodobały się Joannie Krupie, która dowiedziała, że ma takie fajne sąsiadki w Los Angeles.

Siostry na dobre zaaklimatyzowały się w USA i poznały tam wiele gwiazd ze świata filmu czy muzyki. Wspiera ich sama Jennifer Lopez! Na tą samą siłownię co dziewczyny chodzi Sylwester Stallone, który też trzyma kciuki za siostry. Violet nagrała piosenkę również  z Brandonem Howardem, synem Michaela Jacksona. Wszyscy są ciekawi jak daleko zajdą znane siostry Polki w Top Model.

2018-09-10T03:39:35+00:0010 września 2018|Uroda|