Strona główna » Blog » Polska modelka w tym samym programie co Heidi Klum czy Gigi Hadid!

Polska modelka w tym samym programie co Heidi Klum czy Gigi Hadid!

Aga Boryń swoją karierę w modelingu zaczęła pracując zagranicą. Ma za sobą wiele sesji w USA, Meksyku, Izraelu, Azji czy w Austrii gdzie mieszkała przez dwa lata. W tym roku pojechała na wybory World Next Top Model w Libanie, gdzie została Miss Bikini i Miss Foto.

Ten ostatni tytuł bardzo ją ucieszył, bo w końcu pracuje jako fotomodelka. Skończyła też studia dziennikarskie. Jednak największy sukces jest przed nią, a już się rozgrywa. Nasza piękna Polka dostała propozycje zrobienia wizytówki dla Fashion TV. Na piękniej wyspie Bali nakręcono Agę w seksownych strojach kąpielowych i klip z tego będzie można zobaczyć wkrótce w programie Midnite secrets, który leci codziennie w telewizji modowej po 22. Przez ten czas prezentowane są modelki mniej lub bardziej znane z całego świata. Największym hitem jest fakt, że w tym programie wystąpiły takie gwiazdy jak: Heidi Klum czy Gigi Hadid.

-Oglądam tą telewizje bardzo często, bo interesuje sie modą. Jakiś czas temu będąc w Szwajcarii widziałam w programie Midnite secrets właśnie Gigi Hadid i nigdy nie pomyślałabym, że za chwile obok nich zobaczę siebie. To jest spełnienie moich marzeń. Chociaż jeszcze wiele przede mną – mówi Aga Boryń.
Emisja programu z naszą seksowną modelką już za trzy tygodnie, ale można zobaczyć już interesujące zdjęcia z backstage. Fashion TV stawia teraz na pobieranie aplikacji gdzie na każdym urządzeniu można oglądać pokazy mody i wspaniałe modelki. Agę Boryń zobaczy cały świat.

2017-11-27T10:20:36+00:0027 listopada 2017|Uroda|