SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018

Polka finalistką konkursu SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018!

Natalia Kowalczyk – reprezentantka Polski w tegorocznej edycji konkursu SUPERMODEL INTERNATIONAL, zdobyła tytuł 3 WICEMISS SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018.

Nasza Miss otrzymała również od JURY konkursu tytuł komplementarny BEST FACE 2018! Finał tegorocznej edycji konkursu został zorganizowany w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

O Natalii:
Natalia Kowalczyk urodziła się i mieszka w Warszawie. Zakończyła właśnie studia na Uniwersytecie Warszawskim na „wydziale stosunków międzynarodowych” i już w planach ma pomysł na podjęcie kolejnego kierunku – „public relations i marketing medialny”. Jest również stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Swoją przygodę z konkursami piękności Natalia rozpoczęła od startu w Miss Mazowsza i dzięki niemu trafiła do finału Miss Polski 2017, gdzie zdobyła tytuł 4 WICEMISS i MISS FOTO.
Nasza Miss wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno – charytatywnych. Lubi nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbia wszelkie zmiany i podróże.

foto: Dorota Tyszka, Seweryn Cieślik

Podziel się wiadomością:

Polecamy również