zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Poland… Why Not z Orkiestrą Polskiego Radia

Poland… Why Not z Orkiestrą Polskiego Radia

Poland…Why Not nagrywa z Orkiestrą Polskiego Radia pod egidą światowej sławy producenta, Roba Hoffmana. Orkiestrę usłyszymy aż w pięciu utworach na płycie!

W ostatni poniedziałek w studiu nagrań Polskiego Radia orkiestra składająca się z 34 muzyków pod batutą Radosława Labakhua nagrała pięć utworów do płyty Poland…Why Not, która już tej jesieni ukaże się na rynku. Pieczę nad nagraniami sprawował realizator dźwięku Rafał Paczkowski, oraz Rob Hoffman, światowej sławy producent muzyczny, który podczas nagrań był w stałym kontakcie audiowizualnym ze znanym i szanowanym na całym świecie (współpracował m.in. z U2) kompozytorem smyczków – Brianem Byrne.

Brzmienie orkiestry będzie można usłyszeć w pięciu utworach z płyty, m.in. w „Dreamer” w wykonaniu Mietka Szcześniaka, „Stay” w wykonaniu Sławka Uniatowskiego, czy „Hold Me Now” Patricii Kazadi.

Rob Hoffman to znany producent muzyczny, który m.in. odpowiada za brzmienie legendarnego albumu Michaela Jacksona „HIStory”. Współpracował również z Philem Collinsem, Christiną Aguilerą, Joe Cockerem, czy Janet Jackson.

Premiera płyty Poland…Why Not planowana jest na jesień tego roku.

2018-03-14T10:35:37+01:0027 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: