Strona główna » Blog » Pokonaj otyłość z Kaizen!

Pokonaj otyłość z Kaizen!

Zapraszamy na warsztaty „Pokonaj otyłość z Kaizen„, przeznaczone dla ludzi, którzy walczą z nadwagą, otyłością lub chcą się po prostu pozbyć paru kilogramów, a którym idzie to opornie lub… w ogóle nie wychodzi.

Warsztaty zostały oparte na autorskiej metodzie opisanej w książce Jarosława Gibasa „Pokonać otyłość z Kaizen, która ukaże się w maju nakładem wydawnictwa Helion.

Jeśli wśród Was są osoby, które podejmują co chwila wysiłek odchudzania i po każdym takim zrywie kończy się to efektem jo-jo, to warsztaty te skierowane są właśnie do Was.

Najbliższe warsztaty odbędą się w Domu Kultury Ligota w Katowicach przy ul. Franciszkańskiej 33 już w piątek, 5 kwietnia 2013 o godz. 16.30. Warsztaty trwają trzy godziny. Koszt 70 zł. Wszelkie info oraz zapisy na warsztaty – www.metodakaizen.com.pl

Metoda Kaizen, zwana filozofią małych kroków, doskonale sprawdza się w takich obszarach jak walka z otyłością, czy na przykład stresem. Osiągane dzięki Kaizen zmiany nie wymagają żadnego wysiłku i przynoszą trwały efekt.

2018-03-14T08:22:28+00:002 kwietnia 2013|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: