Strona główna » Blog » Pokazy mody z Prokopem i Gardias

Pokazy mody z Prokopem i Gardias

Idzie wiosna, będzie gorąco! Zwłaszcza na zbliżających się pokazach mody w Silesia City Center, gdzie zaprezentowane zostaną kolekcje ponad 50 najlepszych polskich, jak i zagranicznych marek.

Dorota Gardias oraz Marcin Prokop poprowadzą największe na Śląsku wiosenne pokazy mody. 12 i 13 marca Katowice za sprawą Silesia City Center ponownie przerodzą się w polską stolicę mody. 10 modeli, 15 modelek oraz 6 dzieci-modeli zaprezentuje najnowsze kolekcje najlepszych marek, a Tomasz Jacyków w 24 filmowych odsłonach wskaże wiosenne trendy.

55 – tyle dokładnie nowych kolekcji będzie można zobaczyć na największych pokazach mody organizowanych na Śląsku przez Silesia City Center. W ciągu dwóch dni zaprezentowane zostaną kolekcje najlepszych zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. Piękne modelki oraz przystojni modele wiosenne trendy będą prezentować na oryginalnym, owalnym wybiegu. Marki, które przygotowały na pokazy mody swoje wiosenne stylizacje, przygotowały także niespodziankę dla klientów Silesia City Center. Wiele z nich w weekend mody obniża ceny nowych kolekcji nawet do 20%.

Wiosenne pokazy mody poprowadzą doskonale znani ze szklanego ekranu Dorota Gardias – pogodynka TVN-u, a także Marcin Prokop – prezenter m.in. „Dzień Dobry TVN” i „Mam Talent”. Pomiędzy pokazami kolejnych marek, zobaczymy filmy z poradami stylisty i krytyka mody w Polsce – Tomasza Jacykowa.

Swoje umiejętności zaprezentuje także grupa taneczno-akrobatyczna MIRA-ART z Gdyni, która znana jest m.in. z występu w drugiej edycji programu „Mam Talent”. W Silesii gdynianie podniosą poziom adrenaliny za sprawą powietrznych akrobacji.

Wiosenne pokazy mody w Silesia City Center:
12 marca (sobota), godz. 16:00 – 20:00
13 marca (niedziela), godz. 16:00 – 20:00

2018-03-14T11:38:10+00:0012 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: