POKAZ POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO PODCZAS 10. EDYCJI FINAŁU KONKURSU TOP MODEL UK WORLDWIDE

Strona główna » Blog » POKAZ POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO PODCZAS 10. EDYCJI FINAŁU KONKURSU TOP MODEL UK WORLDWIDE

POKAZ POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO PODCZAS 10. EDYCJI FINAŁU KONKURSU TOP MODEL UK WORLDWIDE

Pod koniec marca w hotelu Hilton Metropole w Londynie odbył się finałowy pokaz Top Model UK Worldwide, podczas którego polska projektantka Eva Grygo zaprezentowała premierę swojej kolekcji wiosna-lato 2017, inspirowanej współczesną kobiecością.

Ubrania utrzymane są w odcieniach beżu, szarości, pojawiają się także akcenty czerwieni i zimnej mięty. Dominują proste formy podkreślające siłę kobiecego charakteru. Wśród sylwetek można wyróżnić sukienki kopertowe w stylu kimono, rozkloszowane z kontrafałdami sznurowane w talii lub wiązanym dekoltem, jak również wiele dopasowanych i oversizowych modeli z geometrycznymi cięciami. Kolekcja Evy Grygo to codzienna elegancja w minimalistycznej formie, pozwalająca się wyróżnić nawet tam, gdzie wymagania korporacyjnego dress codu ograniczają indywidualizm. 

              Kolekcja jest dostępna w sprzedaży w wybranych butikach w Polsce i za granicą oraz na platformach sprzedażowych online.

 

TOP MODEL UK

 

Top model UK oraz Top model Worldwide to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie imprez wyłaniających nowe talenty w modelingu. W poprzednich edycjach zostały odkryte obiecujące modelki m.in. Anri Pretorius, Nirelda Andreka, Ella Parsons, Georgia Butler czy Ellie Sammer. Co roku do konkursu zgłaszają się tysiące chętnych z całego świata, a finalistów wyłaniają organizowane na wszystkich kontynentach imprezy eliminacyjne. Odbywającemu się w Londynie finałowi, towarzyszy gala i bankiet, organizowana w hotelu Hilton London Metropole. Pieniądze z biletów na galę oraz z towarzyszących imprezie licytacji charytatywnych przekazywane są brytyjskiej organizacji walczącej z rakiem Children with Cancer UK. Tegoroczna edycja była dziesiątą z kolei i okazała się rekordową pod względem ilości uczestników, jak również pieniędzy przekazanych na cele dobroczynne. Partnerami projektu Top model UK i Top model Wordwide są między innymi Vogue, Fashion TV, BBC, Fashion One, Toni&Guy, Chanel.

 

WSPÓŁPRACA POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO Z TOP MODEL UK

 

              Zwycięzcy konkursów wyłaniani są w trakcie pokazów kolekcji projektantów zaproszonych do współpracy przez Top model. Jedyną projektantką spoza Wielkiej Brytanii jest Polka Eva Grygo. Eva Grygo nawiązała współpracę z Top Model UK 7 lat temu w czasie stażu, który odbywała w modowym atelier londyńskich projektantów Felder Felder i Louis de Gama. Od tego czasu kolekcje Evy Grygo co roku prezentowane są w czasie finałowej gali Top Model UK Worldwide przez finalistki konkursu. Charakterystyczny styl projektantki, oparty na geometrycznych, często asymetrycznych formach i oszczędnej kolorystyce przypadł do gustu londyńskiej publiczności.

 

2017-04-14T11:33:12+00:00 14 kwietnia 2017|Moda|

Zostaw komentarz