POKAZ POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO PODCZAS 10. EDYCJI FINAŁU KONKURSU TOP MODEL UK WORLDWIDE

Pod koniec marca w hotelu Hilton Metropole w Londynie odbył się finałowy pokaz Top Model UK Worldwide, podczas którego polska projektantka Eva Grygo zaprezentowała premierę swojej kolekcji wiosna-lato 2017, inspirowanej współczesną kobiecością.

Ubrania utrzymane są w odcieniach beżu, szarości, pojawiają się także akcenty czerwieni i zimnej mięty. Dominują proste formy podkreślające siłę kobiecego charakteru. Wśród sylwetek można wyróżnić sukienki kopertowe w stylu kimono, rozkloszowane z kontrafałdami sznurowane w talii lub wiązanym dekoltem, jak również wiele dopasowanych i oversizowych modeli z geometrycznymi cięciami. Kolekcja Evy Grygo to codzienna elegancja w minimalistycznej formie, pozwalająca się wyróżnić nawet tam, gdzie wymagania korporacyjnego dress codu ograniczają indywidualizm. 

              Kolekcja jest dostępna w sprzedaży w wybranych butikach w Polsce i za granicą oraz na platformach sprzedażowych online.

 

TOP MODEL UK

 

Top model UK oraz Top model Worldwide to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie imprez wyłaniających nowe talenty w modelingu. W poprzednich edycjach zostały odkryte obiecujące modelki m.in. Anri Pretorius, Nirelda Andreka, Ella Parsons, Georgia Butler czy Ellie Sammer. Co roku do konkursu zgłaszają się tysiące chętnych z całego świata, a finalistów wyłaniają organizowane na wszystkich kontynentach imprezy eliminacyjne. Odbywającemu się w Londynie finałowi, towarzyszy gala i bankiet, organizowana w hotelu Hilton London Metropole. Pieniądze z biletów na galę oraz z towarzyszących imprezie licytacji charytatywnych przekazywane są brytyjskiej organizacji walczącej z rakiem Children with Cancer UK. Tegoroczna edycja była dziesiątą z kolei i okazała się rekordową pod względem ilości uczestników, jak również pieniędzy przekazanych na cele dobroczynne. Partnerami projektu Top model UK i Top model Wordwide są między innymi Vogue, Fashion TV, BBC, Fashion One, Toni&Guy, Chanel.

 

WSPÓŁPRACA POLSKIEJ PROJEKTANTKI EVY GRYGO Z TOP MODEL UK

 

              Zwycięzcy konkursów wyłaniani są w trakcie pokazów kolekcji projektantów zaproszonych do współpracy przez Top model. Jedyną projektantką spoza Wielkiej Brytanii jest Polka Eva Grygo. Eva Grygo nawiązała współpracę z Top Model UK 7 lat temu w czasie stażu, który odbywała w modowym atelier londyńskich projektantów Felder Felder i Louis de Gama. Od tego czasu kolekcje Evy Grygo co roku prezentowane są w czasie finałowej gali Top Model UK Worldwide przez finalistki konkursu. Charakterystyczny styl projektantki, oparty na geometrycznych, często asymetrycznych formach i oszczędnej kolorystyce przypadł do gustu londyńskiej publiczności.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)