Strona główna » Blog » Pokaz ORSAY jesień zima 2013 na Fashion Week Poland

Pokaz ORSAY jesień zima 2013 na Fashion Week Poland

za nami pokaz kolekcji jesień – zima marki ORSAY – głównego sponsora FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Udział ORSAY w FashionPhilosophy Fashion Week Poland staje się już powoli tradycją. Także w tym roku marka została sponsorem głównym łódzkiego tygodnia mody. W ramach wydarzenia na wybiegu zaprezentowano specjalną kolekcję, która na jesień trafi do polskich sklepów.

W piątek 19 kwietnia na wybiegu w Alei Projektantów ORSAY przedstawił wyjatkową kolekcję na sezon jesień/zima 2013. Zgrabne połączenie najmodniejszych krojów, faktur i kolorów nadają szyku i kobiecości przygotowanym sylwetkom. W propozycjach wyraźnie dostrzec można inspiracje przepychem i blaskiem epoki baroku – bogactwo zdobień i faktur podkreślają wykorzystane materiały – koronki, żakardy i aksamity.

Marka ponownie zaskoczyła pomysłem na pokaz! Kolekcję zaprezentowały polskie modelki znane z międzynarodowych wybiegów, robiące karierę w świecie modelingu: Kamila Szczawińska, Emilia Nawarecka, Maja Salamon, Ewa Władymiruk oraz Julie.

[nggallery id=4572]

2013-04-26T07:06:46+00:0026 kwietnia 2013|Moda|